Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mindenki azt irja hogy a...

Mindenki azt irja hogy a szenhidrat nap a legjobb. De nekem nem jonnek be az edes izek, mint pl. lekvaros teszta, mert attol meg csak ehesebb leszek. Az csak desszert. Mit ehetek akkor?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Spagetti, meg olaszos tésztás ételek?
2010. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nudli prézlivel, szendvicsek, árpa (én nagyon szeretem magában kevés fűszerrel). Most ennyi jutott eszembe.
2010. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Petrezselymes fokhagymás penne tészta, spagetti bolognai mástással, Bármilyen tészta paradicsomszósszal. Természetesen csak is durumliszből készül tészták ehetők.

Édeset sose egyél, ha nem akarsz farkaséhséget. Magos barna kifli, rozs kenyér, 35 kg-ot fogytam, igaz nem fogtam magam keményen.Már meglehetne a 40-45 kg is.

2010. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Szeretném felhívni a figyelmedet, hogy a keményítő is szénhidrát, valamint a gyümöcscukor is.

Vagyis a 90 naposban 4-ből 3 nap a szénhidrátnap.

2010. júl. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!