Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Attól fogok fogyni, ha napi 3...

Attól fogok fogyni, ha napi 3 főttojást megeszek, emellet fehérjeport eszek és csak almát + zöldségeket eszek még + tej + 2l víz? Továbbá szedek Béres cseppet, és C-vitamint.

Figyelt kérdés
Semmilyen húst nem fogyasztok (mint ahogy eddig sem, már 5 éve) és mivel eddig csupa CHon éltem szeretném ezt most megváltoztatni, mert keveset eszek mégis van rajtam felesleg, szálkás, vékony szeretnék lenni. A cél 160cm, 50 kg, ami -6 kg lenne. Mit gondoltok erről? Valamilyen javaslat, tipp?
2010. dec. 22. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
béres csepp ha jól tudom étvágy növelő..
2010. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de vashiányos vagyok meg sok már fontos dolog van benne, azt szednem kell
2010. dec. 22. 17:07
 3/10 Malaboy ***** válasza:
bodybuilder.hu Olvast el, nagyon nagy tevhitben elsz sajnos.
2010. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
elég undorító szerintem, ha egy lány izmos
2010. dec. 22. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Először is az,hogy milyen egy izmos nő nézőpont kérdése-fitnesz modellek a legszebbek a Világon-és az sem világos,hogy jön ez ahhoz,hogy felmész az ajánlott oldalra és szerzel némi ismeretet a saját testedről és a működéséről,te buta liba.
2010. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem tudom kinek érzed magad, hogy buta libának nevezel.... szánalom vagy esküszöm, inkább ülj a sarokba és maradj ott, ha ilyen rosszindulatú vagy, nem kíváncsi rád senki.


:)

2010. dec. 23. 13:12
 7/10 anonim válasza:
Szerintem te nem vagy normális!! 160cm,56kg az maga tökély!!!!Ne akarj seprőnyél lenni!
2010. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

szálkás meg akkor leszel, ha tornázol, sportolsz. azzal nem fognak csinos kis izmaid nőni, ha nem eszel.

én egyébként lány vagyok, és szerintem az izmos csajok nagyon csinosak :)

2010. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a fehérjebevitel nem rossz ötlet, de tény h tornázni is kell h izmosodj. nézd meg az oldalt, amit ajánlottak...hasznos.


L/21

2011. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
arra nem gondoltál, hogy azért vagy vashiányos, mert nem eszel húst? változatosan kell enni... amikor felsoroltál, én ezt az összetételt hízáshoz ajánlanám, hogyha fogyni akarsz, akkor rendszeres étkezés, rendszeres mozgás, lehetőleg aerob edzés(pl. az aerobik) és ajánlom figyelmedbe ezt a videót a 6. perctől érdemes nézni: [link]
2011. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!