Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Muszáj tornázni vagy annélkül...

Muszáj tornázni vagy annélkül is lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 06:06
 1/9 anonim válasza:
23%
Egyél sok rizst az fogyaszt felszívja a zsírt. de azé 1-2 kör mondjuk a kertbe vagy ház körül nem árt meg de szerintem nemuszáj tornzni.
2009. nov. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Le tudsz fogyni torna nélkül is.
2009. nov. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Szedheted a rengeteg szert, ami ugyan tartós eredményt nem fog hozni, de legalább szétroncsolja a májad és a veséd.

Szerek = gyors hatás, még gyorsabb visszahízás

Torna és diéta = lassan jövő eredmények, de tartós fogyás

2009. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
azt mondják, 70% étrend, 30% torna adja a fogyást. azonban ha nem tornázol, elképzelhető, hogy alaktalan leszel, és senki sem fogja azt mondani, hogy: hű de jól nézel ki. fontos, hogy mozogj, hogy építs izmot, hogy az eredmény igazán szép legyen. na és persze, ha végzel egy kis kardiót, sokkal gyorsabban fogsz fogyni, a közérzeted is egész más lesz. ne csak azért kezdj el fogyni, hogy lemenjen rólad X kiló, fogd fel úgy, hogy ez egy életmód váltás. és ha jól akarsz a végén kinézni, tornázz, tornázz, tornázz! (attól, hogy lemegy a fenekedről a háj, attól még nem lesz szexi, ha a bőr csüng rajta...)
2009. nov. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
jah, és amúgy meg semmi sem muszáj...
2009. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

valamit valamiért.

étrendváltoztatás, és mozgás is szükséges. (az utcátokba futsz egy-két kört) az a lényeg hogy amit beviszel tápanyagot azt mozogd le(DE NE AZT CSINIZD HOGY NEM ESZEL!!! azzal csak magad teszed tönkre)

2010. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
le lehet fogyni tornázás nélkül is, de ha rövidebb idő alatt akarsz lefogyni akkor kéne tornáznod
2010. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
plotyi lezsel
2010. jún. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sztem tornázz!fuss,ne egyél sokat,és fusss!én is ezt tettem és lássunk csodát nagyon sokat tudtam leadni pár hónap alatt.ha kitartasz akkor menni fog!megéri de komolyan.és ha van kutyád persze vmi erősebb falyta nem olyan kicsi izé,akkor azzal is eljárhatsz sétálni meg futni és akkor szórakozol és fgysz.Nekem ez is bevált! sok sikert
2010. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!