Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Milyen CH-mentes édességrecept...

Milyen CH-mentes édességreceptetek vannak?

Figyelt kérdés
2007. okt. 18. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Hát, én fehérjenapon pudingot, ill. madártejet csinálok. Vagy túrót eszem édesítövel, meg vanília aromával. Keményítönapon a fahéjas rizs az ász(víz, rizs, édesítö,meg fahéj, aztán a kész rizsre is egy pici fahéj-isteni:), CH napon nem probléma, gyümölcsnapon meg sült banán(felszeletelve 1perc a mikróban), megszórva mandula darabkákkal- isteni, édes, tápláló és megengedett:) Jó étvágyat!
2007. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az édesség az Atkins diétába nem nagyon fér bele,főleg az első két hétben,mivel a cél a zsíranyagcsere elérése.Bármilyen édesség vagy édes íz megemeli a cukorszintet és a szervezet inzulint termel.Az első két hét után az édesítőszerek megengedettek mértékkel.A sült banán meg egyenesen szénhidrátbomba.Lehet hogy a 90 naposba belefér,de ebbe nem,mert nem fogsz fogyni.Egyébként 3 nap után már nem kívánod az édességet meg a szénhidrátot.Itt nincs keményítő nap meg ilyenek,ez egy drasztikus CH megvonás és szerintem nagyon eredményes én már 15 kilót fogytam vele.
2008. jan. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!