Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Tapasztalat csere! Kinek vált...

Tapasztalat csere! Kinek vált be az Atkins diéta?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom akik kipróbálták!Fogytatok vele?Ha igen mennyit és milyen súlyból?
2010. jan. 24. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Én nem próbáltam. Viszont ajánlom figyelmedbe:

A sokak által egekbe magasztalt Atkins-diéta során vitamin és ásványanyag hiány lép fel, a magas fehérjebevitel megterheli a vesét, ezen felül vesekőképződést, és a arányaiban megnövekedett zsírbevitel magas koleszterinszintet okoz. Vajon tényleg megéri?

2010. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Én január első 2 hetében csináltam. Alig fogytam valamit, ami lejött, az a víz volt. Ráadásul olyan szintű székrekedésem volt, hogy 2 hét alatt 2-szer voltam WC-n, akkor is hashajtóval kellett rásegíteni. Pedig rengeteg vizet ittam, + rosttablettákat is szedtem. 2 hét után áttértem inkább az update-re, és azóta a közérzetem is sokkal jobb, éhségérzetem is kevésbé van, mint az Atkins alatt. Ja, és fogyni is elkezdtem! :)) Szóval az Atkinst nagyon nem ajánlom.
2010. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Lejött 10 kg de azt hittem belehalok:S

MÉG MOST IS ALÍG BÍROK MOZDULNI

2010. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem olvass utánna.

Nagyon sok orvos ellenzi.Szénhidrát megvonás...Fújjj!!!!

A szénhidrátot nem megvonni,hanem csökkenteni kell,vagy lecserélni egészséges szénhidrátra.

Láttam egy műsort erről a diétáról,abban a nő nem bírt megállni a fogyással.Minnél többet vett annál többet fogyott.Nem tornázott melé,megnyúlt a bőre,tönkre mentek a belső szervei Stb.

Tehát, ha nálad a szénhidrát a mumus,akkor csökkentsd le,vagy felejts el a fehérlisztet,cukrot,Cseréld teljeskiőrlésűre a lisztet,a cukor helyett használj mézet(ha lehet házit,abba biztos nincs hozzáadot cukor).Egyél sok zöldséget ,gyümölcsöt,igyál sokat(vizet,vagy cukormentes teát).Mozogj naponta fél-egy órát intenzíven,akkor sikered lesz.

Az utolsó étkezésed lefekvés előtt 3 órával történjen.

Sok sikert!

2010. jan. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Azért nem működik sokaknak, mert ész nélkül, alapos utánajárás nélkül kezdik el...és csodálkoznak, ha tönkremegy a dolog.

Mielőtt valamit elkezdünk megváltoztatni az életmódunkon nem árt nagyon alaposan utánaolvasni, esetleg előadásra elmenni...én így tettem.

Nekem működik 10 hete...

2010. jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egészségtelen. Hiába leszel szebb, tönkremegy a szervezeted. Borzasztó, mikor azt látom, hogy hozzám hasonló korúak is csinálják (14 éves vagyok). A legtöbb fogyni vágyót csak a kilók érdeklik és nem érdekli őket különösebben, hogy mi zajlik a testükben. (Igaz, hogy informatikusnak készülök, de ami már kiskorom óta foglalkoztatott az az emberi test mert olyan bonyolult és gyönyörű)

Én rengeteget olvastam erről és a sok diéta közül csak kettő olyat találtam ami valóban hasznos lenne egy kiegyensúlyozott táplálkozáshoz. De ez csak az én véleményem. Nem akarok reklámozni de a GI és a Súlykontroll program Béres Alexandrával megtetszett. Persze a sport elengedhetetlen! Nem akarom ezt kifejteni de nagyon jó hatása van. Nagyon szégyellem, hogy Magyarországon 10 gyerekből 6 nem sportol semmit.

2010. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A koleszterinszintes blabla egy marhaság ! Olvastok ti is, magyarok, egy pár cikket és azt hiszitek, hogy okosak vagytok


amerikaiak felmérték, hogy a magas cukorbevitel sokkal jobban megnöveli a szivbetegség kockázatát, mint a magas zsirbevitel


ezenkivül ki mondta, hogy zsirt kell enni ? a csirkehús meg a pulykahús miért nem jó ? Miért kell mindig sertésre gondolni ?


Az Atkins diéta nekem bevált ! Lány vagyok, 15 éves, és 20 kilót fogytam vele, pedig csupán 68 kiló voltam, úgyhogy ne is cáfoljátok többet !


Te pedig vigyázz az ilyen kotnyeles bandával és a sok felesleges újságcikkel ! Atkins egy nagyon jó dietetikus volt és az általa használt módszer millióknak bevált, mert nem egy diéta, hanem egy ÉLETVÁLaSZTÁS !

2010. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Bocsánat, nem állom meg szó nélkül én sem! :)

Egyszerű a képlet, mint ahogyan az előttem szólók is leírták már! Mielőtt kritizálnánk valamit tessék alaposan utána olvasni!!! Ezt tanácsolom az Atkinssel is! Nem bántani kell a fogyókúrát, viszont ha valaki alapos kritikába kezd bármilyen fogyival kapcsolatban, kérem, hogy előbb olvassa el magát a könyvet A-tól - Z-ig!! Könyörgöm: ne a cikkeket, hanem a KÖNYVET, amit Atkins bácsi írt!!!


Egyébként, meg minden fogyinak van negatív oldala, és rossz kritikája! Van, akinek ez válik be, valakinek az Updates módszer! Ettől még nem kell lefikázni a másik fogyiját!

Egyébként tényleg igaz, hogy nem csak zsírt kell enni! :) Szóval, kedves laikusok, elő a könyvet, és szánjatok rá 2 teljes napot! Annyi idő alatt játszva ki lehet olvasni!

2010. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ja, és még valami: Legtöbb esetben azért nem működik bármilyen fogyókúra, mert nincsenek betartva a szabályok!!! Vagy, mert felszínesen van elolvasva a könyv, ami pedig kincset érhet, és hasznos útmutató is egyben! Leleményesség, és biztosak lehettek benne, hogy mindenre van megoldás, még a 'nagy dolgokra' is!
2010. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam,ha már megkérdeztem leírom a tapasztalatom is:! hónap alatt 22 kilót fogytam,a vérképem tökéletes,életemben nem éreztem magam ilyen jól!:)
2010. ápr. 7. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!