Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Fogyókúra alatt csináltok...

Fogyókúra alatt csináltok azokon a napokon amikor a világot képesek lennétek felfalni?

Figyelt kérdés
Ma ilyen napom van és lassan megőrülök.:)Képtelen vagyok jól lakni.:(
2010. márc. 28. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős..

Én ilyenkor mindig igyekszem lefoglalni magam! Elmegyek a kutyával sétálni, vagy futok egyet (nagyon jól elveszi az étvágyat)ilyesmik.

bár vannak napok, amikor ez nem jön össze,de akkor másnap kompenzálok

Ilyenkor engedélyezz magadnak valami kis finomságból egy keveset..tudod, inkább most egy keveset, mint holnap egy egész tábla csokit

2010. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább inni szoktam egy jó adag teát vagy limonádét, illetve az előző hozászólohoz hasonlóan, próbálom lekötni magam és nem az evésre gondolni, vagy bebeszélni magamnak hogy nem is vagyok éhes.
2010. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ma nekem is ilyen napom van, pedig nem jellemző:)

Én almát, meg update pudingot nassolok, abból elég sokat...

Majd holnap visszafogom magam:)

2010. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Menzesz előtt pár nappal még a vasszöget is megenném.

Na meg ott van ősszel a "medve effektus" , amikor a szervezetem pánik szerűen tartalékolni akar télre.

Olyankor próbálok egészséges dolgokat habzsolni.

Ha még sem sikerül, akkor nekem egy nálam okosabb hozzáértő azt mondta, hogy egyek amit megkívánok, mértékkel, csak aztán ne legyen utána lelkiismeret furdalásom. Állítólag fontos,hogy ne legyen utána bűntudatod, mert különben hízol.

2010. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17:36


Mi volt az az utolsó mondat ? Ezekszerint ha valaki zabálás után nem érez bűntudatot az nem hizik ? Ez valami modern felfedezés ? Nem azért, de az utóbbi hónapban rendkivül sokat ettem, 0 bűntudattal és nemigazán hiztam meg, vagyis hiztam, de olyan furán, olyan édiin :-D Olyan jól áll rajtam a felszedett felesleg

2010. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, csinálunk!!! (de hogy mit...)
2010. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!