Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Ez igy jó lesz? Vagy tök...

Ez igy jó lesz? Vagy tök felesleges?

Figyelt kérdés
Szóval... atkinsezni próbálok, de kicsit ettem ma krumplit meg egy kicsi kenyeret... szóval ha kevesebb szénhidrátot eszek,mint eddig, akkor is fogyhatok? vagy minimalizálnom kell?
2010. jún. 22. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb értelme van annak, ha csökkented a szénhidrátbevitelt, minthogy szinte 0-ra redukálod. Nem leszel fáradékony, nem adod fel 2-3nap után a diétát, tudsz koncentrálni, gondolkodni, nem leszel ingerült stb. A lényeg, hogy a reggelid legyen szénhidrátdús, ebéded fehérje is szénhidráttal, vacsorára csak fehérje!!! Tízórai legyen gyümölcs, uzsonna is lehet, bár a cukor nem a legjobb estére, helyette zöldség, tejtermékek. Napi 5x egyél, ha kivitelezhető, így sose leszel igazán éhes. Igyál 2-3 liter vizet, ízesítetlen teát. Emellé mozogj heti 3-5x 40-60 percet, és láss csodát, bomba tested lesz:)
2010. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
minimalizáld! 50g/nap!
2010. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ez hülyeség !

Szénhidrátra azért van szükség,hogy legyen energiánk ! HA nem viszel be elegendő szénhidrátot :fáradt , kialvatlan leszel !

Ettől legyengülhet az immunrendszer is !

Úgyhogy inkább egyél több szénhidrátot és mozogj többet !


Pl.: kocogj heti 3 alkalommal , tornázz stb ...

Igyál sok vizet !


Van 2 tuti módszerem : az ÉDESGYÖKÉR fogyasztása !

Ez meggátolja hízást !


A másik módszer is a KRISTÁLYGOMBA !

Ez rengeteg betegség kezelésére alkalmazzák és a fogyást is elősegíti mert meggátolja az étel elrothadását a belekben !

Tehát salaktalanít !


Keress rá neten! Nagyon érdekes , és sokan isszák !

Én ezekkel a módszerekkel fogytam le 8 kilót !

És karcsúsodtam is nagyon sokat ! Hidd el beválik !


Kitartás és jó fogyást !!! :)

2010. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Igaza van az előttem lévőnek !

Sport Sport Sport ...

2010. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én a GYÜMÖLCSKÚRÁT ajánlanám ! :)

14/S

2010. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
48%
csak ne a norbi féle étrendet kövesd az szar sportolj és 6 után ne egyél max gyümölcsöt
2010. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!