Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Miért az "Atkins-diéta"...

Miért az "Atkins-diéta" témakörében válaszolgatnak azok, akiknek vagy gőzük sincs erről a diétáról, vagy mélységesen elítélik?

Figyelt kérdés
Gondoltam találok néhány hasznos infót/tapasztalatot az Atkins-diétával kapcsolatban, ehhez képest csupa okoskodást olvasok. Utánaolvastam, tudom miből áll ez a diéta, el is tudom dönteni,hogy akarom-e csinálni. Miért nem más oldalakon böngészik, aki nem akar Atkinsezni?
2010. júl. 6. 22:07
 1/7 clint ***** válasza:
0%

azért mert van aki jóindulatu, és segítene szeretne annak aki hülyeségre készül, hogy ne ártson a szervezetének???

Egyébként ha nem bírod a negatív választ miért kérdezel, egy nyilvános oldalon? Bár én nem láttam eddig milyen kérdések voltak, de tudom, hogy ezek a csodadiéták, pláne az atkins, a 90 napos hülyeség káros, és semmi zsírt nem vesztesz vele csak izmot. A bőrréteg alatt ugyanugy ottmarad a zsírréteg. De el tudod dönteni, igaz, senki nem parancsol neked, csak jótanácsot is meg kéne hallgatni.

2010. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 clint ***** válasza:

bocsi, az előző levelem tárgytalan, összetévesztettem az atkins diétát a 90 napossal...

Az atkins a szénhidrátmegvonással fogyaszt, az más tészta.

Én is emellett vagyok, sztem az atkins diéta jó.

Azt hittem a kettő ugyanaz. A 90 napos egy hülyeség.

2010. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az Atkins is hülyeség. A szénhidrátot sem lehet drasztikusan megvonni. Olvassatok utána.
2010. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 clint ***** válasza:
fokozatosan meglehet. A fittness versenyzők, hogy csinálják?
2010. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj az összes diéta szerintem egészségtelen. Mégis csináltam a 90naposat és most én is ezt csinálnám, ha lenne minta étrendem, de nincs.:) Ha tudsz nekem írni egyet kérlek tedd meg!:D Amúgy szerintem meg ne figyelj a negatív véleményekre a 90naposnál csak nem rosszabb.:D Sok sikert a diétához!:)
2010. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 clint ***** válasza:

de ha tudod lb hogy kezdj neki akkor mindegy mert nem kell mintaétred, csak tudnod, kell a fehérjéket és szénhidrátokat és azokból annyit eszel mennyi kell.

fehérjék:

csirkemell:100gramm 25 gramm fehérje

tojás 1 db kb 6 gramm fehérje

egyéb húsok: 100 gramm kb 18-20 gramm fehérje

de ihatsz turmixot is, pl szóját az jó fogyózásban


szénhidrátokból meg öszetett szénhidrátot fogyassz, ne egyszerüt.

Összetett a rizs, zabpehely, főtt burgonya, zöldségek, teljes kiörlésü kenyér, teljes kiörlésü tészta

egyszerü szénhidrát a cukor, lisztes dolgok. Ezeket nem jó bevinni.

2010. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 clint ***** válasza:
a 90-naposnál minden jobb, az a legroszabb diéta. Valamikor az egyik osztrák tvcsatornán, vizsgálták, hogy aki lefogyott 6 kilót a 90napossal, még 3%-al nőtt a testzsírszázaléka, egyszóval csak izomból fogyott.
2010. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!