Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Valaki leírná a minta étrendjé...

Valaki leírná a minta étrendjét amit használt és sikeresen fogyott is vele?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Reggelire 1 porhár tea meg egy szendvics. Ebédre leves és valami húsos étel. Vacsorára meg nagyon sok kaja ami csak van és kedvem van.
2013. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerinten a legjobb dietas etrend amivel nekem sikerult lefogynom 1,5 kg-t 4 nap alatt(!!) az ha reggelre gyumolcssalatar vagy salatat eszel, es probald meg teljesen kihagyni az etrendedbol a cukor es tejtermekeket es a pekarut(meg a rozsos es barna kenyeret is) ha nagyon kivansz valami szenhidratot akkor abonetet ajanlatos enni,de arra figyelj ha hust eszel akkor hozza zoldseget egyel de rizst,krumplit vagy kolest nem szabad hussal enni, de szerintem a legjobb amivel a hust tudod helyettesíteni az a tojas. Nagyon sok hasznos dolog van benne amire szuksege van a szervezetednek.
2013. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen én is így gondoltam,h ez valóban hatásos lehet.szerettem volna megerősítést kapni benne,csak annyira nehéz nekilátni ,mikor imádom a kenyeret,krumplit..:(de eddig sikerült csökkentenem az adagjaimata,vagyis mostmár napi szinten csak egy szelet kenyeret eszem,és csak 2szer hetente krumplit,míg előtte azért ez jóval több alkalom volt.
2013. ápr. 2. 10:55
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Napi egy szelet kenyér, kemény munka, és verés az SS-ektől. Semmi más.

Na ettől aztán lehet fogyni.

2013. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
koplalás....
2013. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A koplalás baromság. Fogyni fogsz ugyan, főleg izmozatból és vízből, tehát ha ráállsz a mérlegre, akkor örülhetsz. De zsírt keveset fogsz veszteni, utána pedig könnyen zsírt szedhetsz a korábbi izomzat helyére is. Mert ugye koplalni nem lehet sokáig, de akkor utána hízni fogsz.

Amit írtak többen, az jó: szénhidrátokat csökkentsd, és lehetőleg teljes kiőrlésű kenyeret egyél. Krumpli nem túl jó, de keveset lehet néha, mellesleg rizst nyugodtan ehetsz köretnek, főleg barna rizst, de ha csak zöldséget eszel, az még jobb.


A lényeg, hogy többször egyél kevesebbet, de ne koplalj éhezés szinten, mert csak rövid távon lesz jó. A mozgás pedig a legjobb zsírégető, próbáld ki ;).

2013. ápr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A kereszt apukám úgy fogyott le hogy csak húst evett hússal és semmi köret pl.:rizsa krimpli savanyúság.persze édességet sem evett.lehet hogy ez hülyeségnek látszik de neki sikerült! :) szerinten nézz körül a neten és keresgélj! :)
2013. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csempéző vizipisztoy ***** válasza:

Koplalással nem fogysz, hanem tökreteszed az emésztesedet.

Én 30 kilót fogytam fél év alatt. Alacsony szénhidrátbevitel, tészta, krumpli kilőve, heti 1x alkalom, tehát gyümölcs is csak módjával. Napi 1 alma. És fehérje az mehet, ha mozogsz valamit.

Én sétálok, az vált be, napi 1 óra.

2013. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én mindent ettem ugyanúgy amit eddig, de mindent fele adagra csökkentettem. Mellette minden nap mozogtam, futottam, kondiba jártam rendszeresen.
2013. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!