Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Dukan diéta első szakaszában...

Dukan diéta első szakaszában megengedett a rozskenyér?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem bele, és úgy gondoltam, vacsorára a csirkesonkából és a zsírszegény sajtból szendvicset csinálnék rozskenyérrel. Ez bezavar a diétába, hagyjam inkább, vagy nem lesz gond?

2016. szept. 26. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán zavarhat be. A túró jó, a másik kettő nem a legjobb, de ha épp kívánod, fogyaszthatod
2016. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne vidd túlzásba, egy két alkalommal nem zavarhat be. Nekem az anyukám csinálta ezt a diétát, sok időbe tellett, és kitartásba, de most baromi jól néz ki :) Ha jól tudom, az első szakasz a csak fehérje, de javíts ki, ha nem, nekem ebben a szakaszban a legtöbbet látott és készített étel a csirkemell volt, a túró, néha egy kis sajt (nem boltban vett, saját maga készítette, így annyi zsír volt benne, mint a túróban, amiből csinálta, nem tudom, hány %-os a zsírszegény, de ha ilyen 1,5 - 2 - 2,5 akkor az még simán mehet :) ) ezek variációi, még a főtt tojás is gyakran előfordult, a kefir (kevés zsírtartalmú) egy kis zabkorpával reggelenként, vagy zabpehellyel, (olyan, ami tényleg zabból van, nem pedig valami cukrozott dolog, a zab segíti az emésztést, és ha azzal kezdődik a napod, de délben is ehetsz, kb. bármikor, akkor kevesebb zsír kötődik meg a napi elfogyasztott kajákból, szóval még ha egy nagyon minimálisat is, minden nap csökken, vagy nem nő az úszógumi) mindig kell bele csempészni valami újat, vannak receptek is, hogy miket lehet készíteni dukan diétásoknak, hogy ne legyen monoton, mert ha megunod, akár undorodni is kezdhetsz az adott ételtől, vagy abbahagyni a diétát, amit kár lenne. Nagyon remélem, hogy segítettem! :)
2016. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne egyél. az első szakasz néhány nap. azt inkább bírd ki.
2016. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jól informálódtál a fogyikúrarol ! Teljes kiorlesu kenyeret a 3.! Szakaszban lehet enni , mikor már elérted azt a súlyt amire le akarsz fogyni !ha ennyire nem bírod kenyér nélkül akkor más diétát keress ez nem arról szól @
2017. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!