Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen jó fogyókúrás receptek...

Milyen jó fogyókúrás receptek vannak?

Figyelt kérdés
Miket lehet enni annak aki fogyózik? 6kg felesleg van rajtam,és szeretném leadni,mert nagyon zavar. Nem tudom mit ehetnék ami nem hízlal. Írjatok recepteket ha tudtok légyszi!! Köszi
2010. júl. 12. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most "küzdök" a feleslegemmel, 5. nap és 2 kiló mínuszban vagyok. Kissé drasztikus, de én a kéthetes diétát csinálom, amiben 1-6. nap kávé és zsemle a reggeli. Fehérje-diéta néven is szerepel. Sokan nem bírják, de nekem ideális, mert nyáron hasonlóan eszek, csak édességgel és rengeteg gyümölcslével, szénhidrátos körettel, ami nem ugye jó fogyás szempontjából. A legnagyobb előnye, hogy nemhogy nem éhezel, nekem sokszor a legnagyobb kihívás eltüntetni az egész vacsorát. (Ez az étrend amúgy akkor is jó, ha a családodnak is főznöd kell, mert minden nap átalakítható fogyimentes, családbarát kajává.)


[link]


A kis mennyiség olyan 10-20 deka, a nagy mennyiség 40. Részemről a halat nem tudom megenni, dietetikus azt javasolta, pulykát egyek helyette. A salátára ne kerüljön öntet, bármennyire csábító.


A sültekhez és salátához a család kaphat rizst, krumplit. A főtt tojás lehet tojássaláta, vagy teheted valamilyen főzelék mellé. Kis kreativitással a család sem fog éhen veszni.

2010. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami kimaradt: ugyan drasztikus fogyókúra, és a 2 hét alatt ~8 kiló soknak tűnik, nem izomból fogysz a fehérje miatt, és tapasztalatom szerint nem is ugrik vissza (én 1,5-2 évente csinálom, mert ennyi idő kell még az én édes számmal és lustaságommal is, hogy visszahízzak).
2010. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát.. nem ajánlom azt amit az 1. válaszoló mutatott, mivel:

1. Koplalás

2. Ugyanúgy izomból veszted a súlyt. Ez az étrend csak minimális fehérjét tartalmaz szerintem ez nagyon kevés. (Ha ilyen kevés szénhidrát van annál több fehérje kell, hogy ne legyen izomveszteség)

3. A zsemle az szemét kajának számít diétánál.



A kérdezőnek ajánlom, hogy olvasson utána [link] -n a dolgoknak, állítson össze magának a mintaétrendek alapján egy étrendet (egy ilyet kb.: [link] és menj le egy edzőteremben, akár súlyzós edzéseket is csinálhatsz (ne félj tőle, nem leszel "túl izmos" tőle ha jól csinálod) és aerob mozgást is végezz heti 3x. A body.builder.hu -n megtalálod a "testépítő tiszta" ételeket, azok megfelelnek neked is.

2010. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem olyan kellene tényleg,amitől nem éhezem:D Enni nagyon szeretek,de fel is jött 6kg plusz a sok kajálástól,és az itthon üldögéléstől. 6kg mínusszal "tökéletes" lenne az alakom,mármint úgy pont jó lennék. Úgy szeretném leadni,hogy közben nem éhezem,mert nekem reggelire egy zsemle pl nagyon kevés:s Reggelim 2 szendvics szokott lenni minimum:D
2010. júl. 12. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:

tudom hogy hihetetlen de ez igaz


tur.bó diéta turmixszal csak azt ittam napi 3x én mindig zabáltam volna minden fogyi alatt de egyáltalán nem voltam éhes 14 nap alatt 7 kiló mínuszt értem el februárba azóta szerencsére 1 deka se jött vissza ajánlani tudom olvass utána drága de nagyon jó :D

2010. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!