Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózom. Kb.30 kg. súlyfelesl...

Fogyózom. Kb.30 kg. súlyfeleslegem van. Ha napi 3 szor eszem, az jó úgy, hogy ebédkor a legtöbbet? 10-10-és 80 %-os részben,10-a reggeli,10 az uzsonna és 80 az ebéd. Nem lassul le az anyagcserém úgye, vagy sok ez ebédre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó. Naponta 5-ször kell enni. 3 fő étekezés, 2 kisebb. 80% bazi sok egyszerre. Pontosat írni nem tudok, de kb. 30-10-30-10-20%.
2010. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

így van, az előző jól írta

nagyon nem jó, kevés..

a reggeli legyen a legtöbb, és tartalmazzon elegndő szénhidrátot is, mivel ez fog egész napra erőt adni, és nem leszel farkaséhes

tízórait, és az uzsonnát se felejsd el (lehet tej, joghurt, zöldség, gyümölcs, pufi rizs, csak vmi könnyű legyen)

ebéd az mehet normálisan, leves+vmi második, de a másodiknál vigyázz, pl a tésztát felezd, afőzelékből mehet nyugodtan, és a vacsora már kveés legyen és vmi könnyű, pl saláta, hal, tojás, csirkemell stb stb

este 6 után már ne nagyon egyél

emellett sok víz, zöld tea

vmi mozgás is kéne, de sztem most még ne fuss, inkább bicigli, tornák stb

2010. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondom nekem mi jott be. A 90 napos semaja. Nem szo szerint tartod be, csak az eloirasat. Hus nap, zoldseg nap, teszta nap, gyumi nap. Hushoz sok zoldseg. Zoldseg napon fozi, teszta napon rakott teszta, spagetti stb. A nasik zoldseg, gyumi, de neha bunozni lehet, en bunoztem. Es heti 4 nap edzes. bicikli (40 perc), sulyzos edzes. masfel honap alatt 8-9 kilo ment le. ja es minden este tisztito tea
2010. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!