Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen jó módszert tudtok...

Milyen jó módszert tudtok ajánlani pár kg ellen? Valami jó kis receptek? Vagy tornagyakorlatok?

Figyelt kérdés
mert nagy fogyókúrát nem akarok csinálni, csak annyit, hogy 4-5 kg lemenjen rólam. már mindent kipróbáltam, állandóan fogyókúráztam, már 13 éves korom óta, és már nagyon meguntam, így nem figyelek magamra igazán már vagy 2 éve. és hát magas vérnyomás, nehézkes derék, stb. szóval muszáj 4-5 kg-nak lemennie.ja és jól érzem így magam lelkileg, szóval nem akarok nagy diétát csinálni. valami jó ötlet? biciklizni szoktam majdnem mindennap kb 10-20 km-t. sétálni is szoktam hetente 1-2-szer kb fél órát - órát. ja és főtt kaját ebédelek, viszont van, hogy főtt kajcsit vacsizok is. ez a baj. valami jó receptek kellenének, ami nem olyan vészes, ha esetleg este eszek későn. meg valami jó tornagyakorlatok, amitől lemegy a hasam meg a csípőmről a zsír. tudok párat, de az már "uncsi". előre is köszi!
2010. júl. 13. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

ha napi 10-20 km-t mész bringával, akkor le fog menni a felesleg


egyáltalán milyen magas vagy, testtömeged, korod, nemed? mit és mikor és mennyit eszel?

2010. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de magas vérnyomást és derékfájást nem 4-5 kiló felesleg okoz.
2010. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
165 cm magas vagyok és 70 kg. nő és 28 éves. nem vagyok vékony, soha nem is voltam, de azért most rajtam van ez a plusz 4-5 kg. de többet nem akarok fogyni. így fogadott el mindenki, így szeret mindenki, így szeretem saját magam. a pasik is így buknak rám. :) szóval már abbahagytam a fogamzásgátlót, mert azt mondták attól van, kb fél éve, de most újra van és a doki azt tanácsolta, adja le egy 4-5-6 kg-t. ezért akarok kicsit diétázni, de nem fogyókúrázni. délben szoktam ebédelni, mikor mit. de sajna imádok enni, így akármit. tésztás dolgot, kenyér, csoki, süti. :( este meg mikor mit. rántotta, leves, megelszenó :( de ezeket már próbálom elhagyni. a lényeg, hogy valami esti kajcsik kellenének, mert enni úgyis fogok, szóval valami light-os kellen, illetve gyakorlat konkrétan a hasra, csípőre, mert máshol nem híztam meg. köszönöm :)
2010. júl. 13. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:
inkább a bringa mellett kezdj el futni, a vérnyomásodnak is jót fog tenni....vacsira meg hanyagold a szénhidrátokat, sok fehérje + zöldség
2010. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rántotta jó vacsira, feltéve ha nem öntesz alá egy liter olajat, meg nem pakolsz bele egy kiló zsíros szalonnát. Teflon serpenyőben olaj nélkül is meg lehet csinálni, én is úgy szoktam. Ja meg nem eszek hozzá kenyeret, csak paradicsomot, meg uborkát. Így abszolút fogyókúrás vacsira is. De van mikor vacsira sült zöldségeket eszek. Feldarabolok néhány zöldséget, kivéve krumplit, befűszerezem, nagyon pici olivaolaj, és mehet a sütőbe. Ha nem vagy vegetáriánus, akkor sovány csirkehúst is csíkozhatsz bele.
2010. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!