Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Több, mint hat hónapig koplalt...

Több, mint hat hónapig koplaltam. A súlyom 2 hónapja stagnál. Ez az étrend megfelel ahhoz, hogy megtartsam a súlyom, esetleg fogyjak is?

Figyelt kérdés

Reggeli : 1 light margarinnal megkent zsemle, 1 csésze kávé kevés tejjel, 4-5 kávéskanál kristálycukorral; egy csomag Jóreggelt keksz kávéval.

Tízórai : 1 db banán vagy alma.

Ebéd : Főtt zöldségek.

Uzsonna : 2-3 szelet párizsi, egy paradicsom.

Vacsora : 1 db alma.


Szerintetek? Emellett rengeteg vizet és zöldteát iszom.


2010. júl. 15. 05:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó. De ne koplalj, mert ha elkezdel picit is többet enni vissza hízod a dupláját :S Én is most fogyózok. Am meg a stagnálás az kb 2 hónap után van. Nyugi, mozogj sokat és egyél is, és újra megindul
2010. júl. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Reggelinél úgy akartam írni, hogy VAGY zsemle+kávé, VAGY Jóreggelt keksz+kávé. Tehát ha zsemle van, akkor aznap nincs Jóreggelt, max. másnap. Mielőtt félreértené valaki. :Đ
2010. júl. 15. 07:34
 3/4 anonim ***** válasza:
te még most is koplalsz...egyáltalán hány kg vagy és milyen magas ill. hány éves?
2010. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
uzsit/vacsit cseréld fel, mert vacsinak nem jó az alma, mert savas, és csak még éhesebb leszel tőle. szerintem..
2010. júl. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!