Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ez a diéta? Tapasztalat...

Milyen ez a diéta? Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék.

Figyelt kérdés

Nagyon nagy szükségem van a fogyásom felpörgetésére. 7 hónapja 108 kiló voltam, most 91 kiló vagyok. A hónap végére szeretnék sokkal csinosabb lenni és a következő diétát ajánlották nekem.


[link]


A tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi, kinek hány kiló/centi sikerült ezzel a diétával..


2010. júl. 17. 16:14
 1/7 anonim válasza:
Ismerős ez a diéta. Egyszer végigcsináltam, de nem igazán jött be és nem is sokat fogytam tőle, csak pár kilót. Nem volt túl élvezetes. Lebeszélni nem akarlak, mert mindenkinek más jön be. Lehet, hogy te többet fogsz tőle fogyni, mint én. De amit ajánlanék az a Dukan diéta, keress rá a neten. Én most azt csinálom. Gyorsabban jön az eredmény és nem ennyire kötött és betartható. Bocs, ha ezzel offoltam kicsit.
2010. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem haragszom, köszönöm szépen :) Mindjárt meg is nézem. Tanácstalan vagyok most egy kicsit.. tudom, hogy rövid idő alatt nem lehet csodát csinálni.. de olvasom a fórumozók kommentjeit és tényleg sokat fogytak kilóban centiben is..
2010. júl. 17. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is csináltam a hasonló változatát, de nem volt sikeres. Totálisan kiéheztettem magam, igaz, egy hét alatt lement 2 kiló, de az ötödik nap végére már szédültem az éhségtől.
2010. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jézusom,hallod ezt marha gyorsan felejtsd el!

Alapból egészségtelen,káros és éhezel is.A fogyás meg már ezek után hagyján. Reggeli kávé éh gyomorra?Vacsora üres hús?Se köret se semmi?Valamikor ebéd semmi.

Hallod ezzel rövid úton olyan jól tönkre teheted a gyomrodat hogy azt nem is hinnéd.A gyomorfekélyt nehezebb kezelni mint a zsírt,amit el akarsz tűntetni.

Ez mellett se dolgozni,se sportolni nem lesz erőd,se kedved!

Csinálj egy lassú diétát továbbra is amiben minden étel szerepel,egy nap 5 étkezés kisebb adagokkal és sok sok zöldséggel,igyál sokat és lesz erőd sportolni is.Ezzel többet elérsz hidd el,és nem teszed tönkre semmidet!

2010. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy butaság. Pedig a titok nagyon egyszerű. Készíts magadnak egy diétás étrendet, ahol ki van számolva a napi zsír, szénhidrát és fehérje mértéke, majd e szerint élj. Ezt életed végéig csinálhatod, néha még bűnözés is belefér. A zsír szép lassan le fog olvadni rólad, te meg faszán fogsz kinézni. És nem kell a visszahízástól félni. A folyamatosságon van a hangsúly, ne akarj egyből mindent, annak sosincs jó vége. Ezt a 13 napos baromságot pedig felejtsd el!
2010. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is feltettem egyszer :D Puszta kíváncsiságból mert midnenhol erről a kúráról lehetett hallani... Egyébként most meg mondom, hogy ha evvel fogsz is (ami víz lesz meg izom) 1 hét mulva vissza is jön. Sok sikert :) :S NE csináld szerintem...
2010. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én próbáltam és ki is készített.

170 cm vagyok, 90 napos diétával lefogytam 80 kgról 70 kgra. Ezután valami gyorsabbra vágytam, ezért belekezdtem a 13 naposba....1 hét alatt lefogytam 4 kg-ot, de a gyomrom iszonyatosan szúrt, éreztem, hogy valami gond van, és ráhagytam. A legnagyobb gond az volt, hogy nagyon kevés kcal vittem be, meddig hetente 6x2,5 fél órát intenzíven edzettem. Ha valaki komolyan edzi magát diéta alatt, akkor nem szabad sanyargatni a testét.

2010. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!