Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le tudok fogyni, ha nem...

Le tudok fogyni, ha nem számolgatok kalóriát?

Figyelt kérdés
164 cm és 53 kg vagyok. Nagyjából 3-5 kg-ot szeretnék lefogyni. Nem célom, hogy ezt koplalással érjem el, alapjáraton sem vagyok egy nagyevő. Amióta egyetemre járok, azóta (sajnos) túl sokat eszem gyorséttermekben. Azt tervezem, hogy ezekről lemondok, illetve havi 1-1 alkalom belefér szerintem (általában 2 darab sajtburgert eszek meg, ha gyorsétteremre kerül sor). Eddig hetente egyszer sportoltam (Bless you gymre járok). Most fogok venni kondibérletet és nagyjából hetente 3 alkalommal tudnék járni. Szerintetek ez így hatásos a pár plusz kg tekintetében?

2020. jan. 24. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A fene tudja. Majd kiderül.
2020. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Neked egy grammot se kell fogynod!
2020. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet fogyni szàmolàs nélkül is. Én se szàmolgatom , fogyok. Màs kérdés, hogy neked ezért mekkora àldozatot kell hozni mert kb nincs miből fogynod.
2020. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi plusz kiló nincs rajtad, ha 4 kilót fogynál, már sovány lennél, nem normál súlyú. Az már nem az egészséges kategória.

Viszont ha többet mozogsz, és ritkábban jársz gyorsétterembe, egészségesen táplálkozol, sok zöldséget és gyümölcsöt eszel, az jó hatással lesz az egészségedre.

2020. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!