Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális ha fogyni szeretnék?

Normális ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Két évvel ezelőtt még 163cm és 64kg voltam. Fogyni akartam,de nem nagyon ment. Aztán nagy nehezen lementem 54-55re,most is ennyi vagyok. De úgy érzem,hogy szeretnék fogyni egy kicsit, nem vagyok így megelégedve az alakommal,szeretnék formásabb is lenni.

Szerintetek ez baj? Max 49-ig mennék le,és utána egy kevés izmot szeretnék felszedni,formásodni. Ez még belefér? Normális?

16/l



2020. febr. 22. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen magas vagyok. Középiskolás koromban voltam 50 kg is, most 53-55 körül (a kettő között meg jóval több), de semmivel se néztem ki jobban akkor. Vékony voltam, de nem sok izom volt rajtam, most viszont szoktam edzeni, meg is látszik. Szerintem ne a kilókat nézd, jó vagy így is, inkább kezdj el most izmot felszedni (súlyzós és saját testsúlyos edzést ajánlom).
2020. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző írja.
2020. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem normális.
2020. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükséges fogynod, de ez még nem kóros, hogy 49 kg akarsz lenni.
2020. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 49-nél meg tudsz állni, akkor normális. De az már a normál súly alsó határa, annál tovább ne akarj fogyni.
2020. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Ne fogyni akarj, hanem sportolni, edzeni.
2020. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hasonlo magassággal 51kg vagyok,ha még picit lejjebb menne a súlyom azt sem bánnám,a 49kg jó lehet számodra,sok szerencsét az eléréséhez, én is voltam 67 is átérzem a helyzeted :) ha eddig ment jól csinálsz v mit
2020. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,főleg az utolsónak:))

Akkor végigcsinálom,és igyekszem 49nél megállni majd!

2020. febr. 24. 15:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed úgy elégedett lennél,és tényleg meg tutsz ott állni, ok. De szép lassan csináld, és mozgással. Meg tudlak érteni, én 173 centihez vagyok most 58-59 kiló, egy év alatt 64-65-ről fogytam le,szép lassan,és nem bánnám, ha le tudnék menni, még minimum 56-ig. Csak ezzel az a baj, hogy én tudom,hogy nálam ez egy csapda, mert, mindig többet és többet akarnék fogyni, 54, 52 és így tovább. És a család, az ismerősök szerint már most is vékony vagyok. Sajnos voltam évekkel ezelőtt evészavaros (kicsit még mindig), és így nagyon aggódnak, mikor látják, hogy fogyok. Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, hogy vigyázni kell ezzel a ,,csak még pár kilót", dologgal. De ha téged ez nem fenyeget, és tuti meg tudsz ott állni, akkor dok sikert! :)
2020. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*sok sikert
2020. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!