Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónapom van, hogy lefogyjak...

1 hónapom van, hogy lefogyjak 10 kg-ot. Milyen diétát ajánlatok?

Figyelt kérdés

Augusztus végén férjhez megyek, és addig még le kellene adnom 10 kg-ot.

Minden nap futok, illetve heti 4x aerobikozom. Tehát a mozgás alap. De viszont ha eszik a család mindig csatlakozom, tehát valami meghatározott étrendű diétában gondolkodnék.

Könnyen fogyok és nem túlsúlyról van szó, csak sajnos van egy pici a hasamon meg a combomon, attól szeretnék megszabadulni (ehhez is adhattok tanácsokat)! Köszönöm


2010. júl. 28. 00:20
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ha-ha!Én szerettem volna ilyen alakkal férjhez menni:-)
2010. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell a fogyás! Tornázz, attól boldogsághormont termelsz majd és szebbnek fogod magad látni:D
2010. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én leszóltalak, de kép alapján sztem semmi baj nincs veled!
2010. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A kép alapján tényleg. Ez alapján:


[link]


Én ennyi tehettem érted. :D

2010. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Na ne mááár... Azt ne mondd, hogy ilyen adatok mellett ilyen az alakod... Ha igaz, akkor gratulálok hozzá! Csak azért hihetetlen kicsit, mert én is 168 vagyok, hozzá 58-60 kiló, és nem vagyok ilyen vékony, pedig arányos is vagyok.
2010. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én sportoltam ám sokáig, aztán meg maradt a házi edzés!
2010. júl. 29. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!