Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől fogyhatok hatékonyan és...

Mitől fogyhatok hatékonyan és viszonylag gyorsan?!

Figyelt kérdés

Tudom általában egy módszer vagy hatékony vagy gyors az eredmény de nekem a hatékonyság lenne a lényeg persze normál keretek között a lehető leggyorsabban.

Kérlek ne általános dolgokat írjatok hanem TAPASZTALATOT!!!

Gondoltam kalória számolgatásra is, mutathatnátok linket is ahol normális kalória táblázat található....


2010. júl. 28. 23:28
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy főként csípőből és combból szeretnék lefaragni :)
2010. júl. 28. 23:38
 2/25 bubuzéla ***** válasza:
100%
Ezt neked kell megtapasztalni a válaszadók csak az utat mutathatják meg. Leírhatom neked, hogy fogytam x-ről, y-ra ás megettem z kcalt. Na és akkor mi van? Semmit nem jelent. Egyszerűn állj rá egy normális táplálkozásra adott mennyiségekkel. Változtass rajta picit és ha van változás pozitívan akkor jó az irány, ha nem változtatni kell mág stb. Nincsen etalon életmód, csak általános alapszabályok vannak.
2010. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 bubuzéla ***** válasza:

"Még annyi, hogy főként csípőből és combból szeretnék lefaragni"


Azt már most felejtsd el!

2010. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Pl. a kajával szintem annyira nincs is problémám. Vagyis szerintem aránylag változatosan eszem és elég keveset. Vagy hogy napi pár falatot de nem koplalás céljából hanem mert egyszerűen nem kívánok többet.
2010. júl. 28. 23:40
 5/25 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy már most felejtsem el?
2010. júl. 28. 23:41
 6/25 bubuzéla ***** válasza:
100%

Az elég tág, hogy mindenből eszel keveset. Mi az a minden? Kakaós csiga bal vége, meg a mákos guba jobb sarka vagy mi? :P Különböztesd meg az ételeket tápérték szerint minőségi és szemét kategóriában. Szemétből a kevés is káros, a minőségiből a közepes mennyiség is jó.


"Faragni" nem lehet a zsírt, ez nem kívánságműsor. Nincs olyan, hogy "Na én most a bal fülcimpa mögötti zsírból szeretnék fargni 3 mm-t". Genetikailag függ hogy honnan fogysz, milyen mértékben. Izmot tudsz formásítani/növelni, ezzel javítani az összképet, de csökkenteni nem lehet.

2010. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A faragásnál pl olyan gyakorlatokra vagy mozgás fajtára gondoltam ami elsősorban ott hat.
2010. júl. 28. 23:51
 8/25 A kérdező kommentje:

Kajánál meg pl. ma reggel ettem 2 kiflit aztán meg 1 almát és ennyi egész nap. Tegnap meg 3x ettem dinnyét. Előtte meg reggel 1 joghurtot aztán kukoricát és rántott húst.

Van olyan amikor 1 joghurt és 1 alma a napi adag....mikor mit eszem. Ezt így tényleg nem tudom megmondani hogy csak ilyet vagy csak olyat.

2010. júl. 28. 23:55
 9/25 A kérdező kommentje:
Ja és még valami, amint már mondtam nem azért kevés mert így akarok eredményt elérni hanem egyszerűen ennyit kívánok és kész.
2010. júl. 28. 23:57
 10/25 bubuzéla ***** válasza:

"A faragásnál pl olyan gyakorlatokra vagy mozgás fajtára gondoltam ami elsősorban ott hat."

Nincs olyan gyakorlat, ami az izom feletti zsírrétegre közvetlenül hatással van. Nagy izmokat megmozgathatsz pl combot szobabicajjal és akkor zsírégetés, de nem a combról, hanem onnan, ahonnan a szervezeted jónak látja pl a melledről.

2010. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!