Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne szép fenekem?...

Szöszi1994 kérdése:

Hogyan lehetne szép fenekem? Már mindent kipróbáltam.

Figyelt kérdés

Akit tud normális választ annak küldök képet.

16 éves vagyok 56-57 kg és 177 cm magas. És laposnak látom a fenekem. Fogyóztam és sikerült 7 kg leadnom és lehet hogy ettől van. Milyen gyakorlatot kéne csinálnom? Vagy futás, görkorizás?


2010. júl. 31. 15:02
 1/6 anonim válasza:
nagyon jó alapról indulsz a szép fenékformáláshoz. egyszerű: kezdj el röplabdázni, és bomba alakod lesz:)
2010. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hastáncolj..vagy menj el egy edzőterembe és kérj tanácsot ott..itt senki nem fogja megoldani a gondodat..és az sem segít ezen, ha idegeneknek a seggedről küldözgetsz képeket..!
2010. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
hízzál 10 kg izmot, akkor nem leszel gebe liba....bringázz, görkorizz (177 cm.hez az 57 kg édeskevés)
2010. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
177cm és 57 kg ez a baj. Túl sovány vagy, ne haragudj, de olyan lehetsz mint egy pálcika. Hülye divat ez a soványság. Döntsd el hogy sovány és lapos akarsz lenni, vagy formás. De a kettő együtt nem megy!
2010. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm formás szeretnék lenni. De modellkedni fogok és oda nem olyan jó ha nem vagyok sovány.
2010. júl. 31. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szép nőies fenék érhető el tánccal, görkorival. (nézd meg a táncos fiúkat, gömbölyű fenekük van :-) )

Sok sikert!

2010. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!