Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő után lesz látható...

Mennyi idő után lesz látható az eredmény?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 164 cm és 54 kg. Szeretnék 4-5 kilótól megszabadulni, de nem is ez az elsődleges cél, hanem az, hogy feszesedjek, formásodjak. 2 naponta fogok konditerembe járni, ahol kardiózom, illetve súlyokkal is edzem majd. Az étrendem nem tökéletes, eszek mindent igazából. Arra fogok figyelni, hogy ne egyek péksütit, fehér kenyeret. Édességet nagyon ritkán eszem, mekibe havonta 1-1 alkalommal szoktam menni a barátaimmal, de ott sem eszek hatalmas dolgokat. Nyár végére látható lesz majd az eredmény szerintetek? Az elmúlt egy évben nagyon keveset és rendszertelenül sportoltam.

2020. jún. 22. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
4-5kg alig látható
2020. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
52%
Ha betartod az edzést és az evésre is oda figyelsz akkor van rá esély! De több gyümölcs és zöldség. És sok víz, ha mozogsz akkor mégtöbbet kell innod! Én 175cm vagyok 55kg-mal.
2020. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Azért az első válaszolót megcáfolnám... Pont hogy azon az illetőn látszik a legjobban, az a 4-5 kg, aki úgy egyébként vékony. Tapasztalatból mondom, mert nálam már a 2 kg sokat számít és látom magamon + a ruháimon hogy híztam.
2020. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ebben az esetben ne a kilókat figyeld, hanem a tükröt. Akár le is fotózhatod magad hetente, és visszanézve láthatod, hogy van-e változás.
2020. jún. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Első:163cm vagyok 49kg és igenis ilyen súllyal és magassággal nagy különbség még a 2-3kg is
2020. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A sportolást se felejts el, csodákra képes. Legalább heti 3 alkalmat szánj rá, még sokszor magamat is meglepem mennyire látványos (én heti 6x edzem)
2020. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

5-ös!

Én az első vagyok. 15kg-ot fogytam. Kb 90-ről 75-re, és pólóban senki meg sem mondja. Igaz,hogy én magas vagyok, és férfi,meg közben több izmom is lett (ezzel együtt vagyok 75kg), de nem vagyok 3x olyan magas,mint a kérdező. Azaz ha rajtam 15 nem látszik meg, talán a kicsikém sem az 5

2020. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
KicsikEN
2020. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát én ha 1-2 kilóval kevesebb vagyok,már azt is észreveszi mindenki:D meg én is látom(ha több,azt is csak azért nem mondják:D)

De lehet hogy azért mert tényleg nincs rajtam semmi felesleg,így feltűnőbb

2020. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pàr hónap, mire egészségesen leadsz 5 kilót. Bàr lényegében most sincs felesleged. Ezek az utolsó kilók mennek a legnehezebben.
2020. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!