Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jajj, mi leszek, kövér menyass...

Jajj, mi leszek, kövér menyasszony?

Figyelt kérdés
Jajj, emberek, kereken 2 hónap múlva esküvünk lesz. Én úgy érzem sokat teszek a fogyásom érdekében, le is ment 8 kg, 8 hónap alatt. Most 166 cm vagyok és még mindig 73 kg. Még 10 kg-ot lehet egészségesen fogyni 2 hónap alatt?? Mennyit lehetne maximum és milyen étrenddel?? Mit egyek, mit mozogjak?? (Ruha fűzős, nem gond. :D) Köszi, és ne izéljetek, légyszíves...
2010. aug. 1. 22:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon bestagnáltam itt a 71-73 körül... Csúnya leszek?? A karom a legfuribb a felkarom... :(
2010. aug. 1. 22:13
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem izélgetlek, de fölöslegesen aggódsz. ha a ruha jól van szabva, úgyis jól mutatsz benne, és a súlyod miatt egyedül csak te aggósz, mindenki más olyannak fogad el, amilyen vagy.


Vígasztalásképp: 160 cm/70 kg-mal esküdtem, de a ruhámban esküszöm, hogy 15 kilót letagadhattam volna, pedig nem volt fűzős. Én is fogyni akartam esküvő előtt, fél évvel korábban kezdtem, aztán rájöttem, hogy nem erről kellene szólnia ennek a gyönyörű időszaknak... :-)

2010. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Nagyon aranyos vagy. Én is duci menyasszony voltam, attól még az szép! (Legalábbis mások azt mondták...) Van egy stagnálási pont, úgy látszik most jött el. 8 kiló 2 hónap alatt reális, de ne kenődj el, ha nem jön össze, (leszel te még több is :). Rengeteg zöldség-gyümölcs, kenyér nincs és semmi elcsábulás, azt majd a lagzin. Addig lóssál-fussál, bárhova, amit szeretsz. Sok boldogságot!
2010. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)Nyugi nem leszel kövér menyasszony, garantálom!

Ügyes is vagy, hogy leadtál 8 kilót. Ez is számít. És úgy gondolom 2 hónap elég ahhoz, hogy 10et még leadj.

Ehhez viszont kemény diéta kell(nem éhezés!)

a szabályok ezek:

- napi 5x étkezés, sok gyümölcs, zöldség

- 3 liter vizet igyál meg(nincs cukros üdítő, édesítőszeres sem) csak víz, vagy üres tea

- nincs semmi édesség (ha nassolni szeretnél akkor joghurt gyümölccsel), ha elég gyümölcsöt eszel, úgyse fogod kívánni. legközelebb majd a 7 emeletes tortából ehetsz:):):)

- fehér kenyeret hagyd el, tésztát heti 1x-2x egyél

- kerüld a cukrot, fehér lisztet. nincs semmi probléma ha néha nem tudod megoldani. de ha választhatsz, hogy paradicsom leves(cukorral készül) vagy zöldségleves(cukor nélkül)akkor az utóbbit válaszd

- egyél sok fehérjét (tejtermék, húsok)


sport terén fő a változatosság: heti 5x 1 órát szánj testmozgásra

-kocogj

-gyalogolj

-ússz

-aerobikozz

-bicajozz/görkorizz


sok kicsi sokra megy: ne liftezz-->lépcsőzz, gyalogolj tömegközlekedés helyett(ha nagy a táv akkor szállj le 1-2 megállóval az úti cél előtt)


nos nagyjából ennyi. sajnos keményen meg kell küzdeni a célért. mint minden álomért. és gyönyörű menyasszony/feleség leszel:)sok boldogságot kívánok Nektek


(ja, menj el a vőlegényeddel sokat kirándulni, az is jóóó:))

2010. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
64%

Nekem sikerült lefogynom gyorsan az esküvő előtt:)

Nem ettem vacsorára semmit, délben jól megebédeltem: húst & zödségeket, max. utoljára 4-kor ettem, de este semmiképpen nem. Ezekívül semmi édesség, keksz, semmi chips, kóla.


Sok boldogságot:)


Írj majd, hogy sikerült-e!!


Drukkolok:)

2010. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha zavar a karod, vegyél egy pár 1 vagy 2 kg-os súlyzót és emelgesd napi pár percet. Hidd el, meglátszik majd az eredmény.
2010. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sztem tök aranyos vagy..már az írásodból lehet érezni, hogy nagyon izgatott vagy:):):)

(bocs ha nem ez volt a kérdés:):):))

2010. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!