Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak h 2-3 hónap...

Mit csináljak h 2-3 hónap alat temenjen a hasamról a felesleg?

Figyelt kérdés

157cm és 52kg vagyok és ez szerintem nagyon sok (14 éves vagyok)

Már sokan mondták h elég duci vagyok és ez nagyon zavar.

A bátyám is folyton piszkál vele hogy dagadt vagyok.


2010. aug. 2. 19:21
 1/4 anonim válasza:
Végezz naponta,vagy 2 naponta hasizom erősítő gyakorlatokat,(felülés)hamarosan szép hasad lesz tőle.
2010. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kövér vagy, akkor a hasizom nem fog segíteni, mivel nincs célzott zsírégetés. Tehát valamilyen olyan mozgásformát válassz, ami a nagy izomcsoportjaid edzi.


Mellette csökkentsd a szénhidrát bevitelét, és növeld a fehérje bevitelt. Kb ennyi a titok. :)

2010. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 évesen ne kezd bele esztelen fogyókúrákba csupán ne egyél csokit csipszet stb a nagyon cukros és zsíros kajákat mellőzd és a cukros üdítők helyett igyál sima vizet v valami teát persze azt se cukorral az elején nagyon rossz, de hidd el meglehet szokni! A sport keresd meg, ami neked a legjobban tetszik bicikli futás, kori kosárlabda stb rengeteg van és minden nap csináld szorgalmasan az elején nem baj ha nem bírsz sokat ne is erőltesd majd idővel többet fogsz bírni, de semmiképp se koplalj és ne vonj meg magadtól semmilyen fontos tápanyagot!
2010. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


Igazábol nem nagyon eszek édegégeket se semmi sós dolgokat,napi 2liter vizet iszok.

Legaláb 30%-kal eszek kevesebbet mindt eddig és nem is vagyok éhes.

2010. aug. 3. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!