Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy eddig...

Az lehetséges hogy eddig alkatilag hajlamos voltam hizásra, viszont most ez megváltozott?!

Figyelt kérdés
Kiskoromba nagyon meg voltam hizva,viszont most fogytam 10kgmot igaz,szándékosan.De egyre többet eszek,hihetetlen mennyiséget mégse hizok..lehet tényleg megváltozott?!
2010. aug. 2. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy pl. pajzsmirigy túlműködésed van. Vagy épp hogy most lett normális az anyagcseréd...bár azért elmennék orvoshoz.
2010. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
génjeid nem változnak...kiskorodban túletettek a szüleid... nyilván most meg ledolgozod a bevitt kalóriákat
2010. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan alkat,aki gyereknek kövér, felnőttnek vékony. Olyan is van, aki sovány gyerek, és 40 fölött telt. Ezt is hordozhatja a gén. egy alkatot. Ha a szülők, nagyszülők is ilyenek voltak, akkor örökölted. Ha ők végig ducik, akkor sokat esztek csupán, és ráfogják a génekre.
2010. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogyan fogytál?
2010. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!