Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet fogyni formásodn...

Mennyit lehet fogyni formásodni 1 hónap alatt??

Figyelt kérdés

Rendszeres het i 6× edzés 3x kardió és egészséges táplálkozás mellett

16L



2020. júl. 19. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Mivel ezt megkérdezed, gondolom eddig nem edzettél.

Kezdésnek heti 6 edzés +kardió teljesen értelmetlen. Legfeljebb begyűjtesz néhány sérülést. Az első 3 hónapnak arról kell szólnia hogy az izületeidet felkészítsd a terhelésre.

1 hónap alatt egyébként nagyon keveset lehet csak fejlődni.

2020. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Az mondjuk nem lenne mindegy, hogy hány kiló vagy, milyen magas, milyen alakot szeretnél formálni, milyen életmódot éltél eddig, mi a cél...

Ha pl. eddig teljesen átlagosan étkeztél, alap szinten mozogtál, és mondjuk 63 kilóról szeretnél egy picit feszesebb 60 kiló lenni, azt kőkemény szálkásítással még akár össze is lehetne hozni 1 hónap alatt.

Ha 100 kiló vagy, a pizza és a csoki mindennapos az étrendedben, és annyi a max. mozgásod, hogy kimész a postáig, akkor egyrészt sokkal fokozatosabban kell elkezdened a diétát és a sportot is, másrészt az első hónapban (ha jól csinálod) csak víz és salakanyag fog távozni, ami a mérlegen látszik majd, de a tükörben nem.

2020. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eddig elég rosszul étkeztem, minden másnap zabáltam de mellette edzettem, futottam. De az étkezés miatt nemigazán latszott meg rajtam. 158 cm vagyok 51 kiló. Tudom hogy ez a normális de az alakom valami rémes. Nagyon hájas hasam, csipőm, popsim, combom van.

Ezrn szeretnék változtatni

2020. júl. 19. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
16 éves vagy, mégis mit vársz? :D
2020. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

így max megunod, a heti 6 edzést, meg nem is tudod magad megfelelően terhelni

kezdőnek elég a heti 2-3 edzés, heti 1-3 alkalommal aerob, netán kardio vagy hiit

az eredmény meg attól függ, hogy mit vársz

ha bombatestet akarsz, azért évekig kell dolgoznod, ha meg csak egy alapot akarsz, akkor lehet pár hónap, de genetikádtól is függ, az étkezésről meg mar nem is teszek emlitest

de amit elérsz, azt fenn is kell tartanod, tehát nem abbahagyni 30 nap után

2020. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!