Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kardióra, vagy a súlyzós...

A kardióra, vagy a súlyzós edzésre kellene helyeznem a hangsúlyt?

Figyelt kérdés
165 cm és 54 kg vagyok. Az utóbbi pár évben keveset, és rendszertelenül sportoltam. 2 hónapja kezdtem el konditerembe járni, ahova heti 3 alkalommal megyek. Nincs rajtam túl sok felesleg, csak a fenekemen meg a combomon. Szeretném, ha vékonyabb, formásabb lenne a combom. Kardióra nagyjából 25 percet szoktam szánni, a sulyzós edzésre pedig 45-öt kb (ezek mind comb/fenékfeszesítő gépek, illetve 10 kilós kézisúlyzóval guggolok). Szerintetek ez így jó, vagy inkább kardióznom kellene többet, hogy vékonyabb legyen a combom? 22/l

2020. aug. 12. 21:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy 4-5 kilót szeretnék fogyni, de eddig egy kiló sem ment le a 2 hónap alatt, pedig kalóriadeficitben vagyok.
2020. aug. 12. 21:58
 2/6 anonim válasza:
100%
165 centihez ennyi kilóval ne akarj fogyni, inkább szedjél fel tömeget.
2020. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Én futnék a helyedben minél többet, nekem az vált be combvékonyításra. De ezek már a legmakacsabban lemenő kilók a nőknek legneccesebb területen, úgyhogy ha nagyon rá lennék feszülve a témára a helyedben befizetnék pár alkalomra egy személyi edzőre. Amúgy lehet, hogy az edzés miatt izmosodsz is és amiatt nem változik a mérleg.
2020. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Fogyni már ne nagyon fogyj mert csont vékony leszel. Én azt javaslom, hogy melegíts be kb 10 perc kardió, utána súlyzózz egy 45 percet és menj vissza kardiózni még 20 percet. Én minden nap beosztom, hogy mire edzek. Heti 4x járok, szóval sorba szoktam menni. Formázd a combod ne vékonyítsd.
2020. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
52%
Jó nagy segged legyen nekem az a lényeg.
2020. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük 5.
2020. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!