Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek gond ha diéta...

Szerintetek gond ha diéta alatt megeszek a mekiből 1db sajtburgert? Vagy inkább salátát egyek?

Figyelt kérdés

Hozzá teszem 3hónapja edzek és diétázok.

Sokat mozgok.



2020. aug. 27. 21:51
 1/9 anonim válasza:
91%

Nyugodtan edd meg azt az egyett, nem fog meglatszodni.

De sztem inkább süss magadnak azok sokkal finomabbak, egészségesebbek.

2020. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Kb 300-350kcal. Már elfelejtettem pontosan mennyi, de bőven bele kalkulálható a fogyásba ha számolod a kalóriákat.


Nekem csak az a baj a mekivel, hogy régen edzés után kb 5-6 sajburgert ettem meg és bőven tuttom volna többet is csak ennyinél lefékeztem magam mindig.


Szóval ha én egyet megennék akkor sokkal rosszabul érezném magam utána, vagy még rendenék párat...

2020. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Egyed nyugodtan, de szerintem ne mekiset, hanem valamelyik magán burgerestől, a mekis elég drága.
2020. aug. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Én is szoktam enni, annyi vele a baj, hogy nagyon sok benne a só, könnyű túllépni így a napi ajánlott keretet. De fogyás szempontjából egy darab még egyáltalán nem probléma. Ha eszel mellé egy közepes krumplit, egy nagy narancslevet meg egy csokifagyit is, na úgy már igen.
2020. aug. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Vicces, de a sajtburger a legegészségesebb az egész kínálatban. Még a saláta is tiszta cukor meg műanyag.
2020. aug. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nyugodtan mert egytől semmi bajod nem lesz.
2020. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy 360kcal :D Tudom mert tegnap is azt ettem!:) Semmi gondot nem okoz, úgy kalkuláld a keretedet. Vagy esetleg megeszed a csalónapodon. Nekem így is mennek le a kilók:))
2020. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

A helyedben inkább otthon gyúrnék egyet. Pulykából is simán lehet, de persze marhát is vehetsz, nem egy nagy varázslat megcsinálni. Plusz annyi zöldséget tehetsz bele, amennyit nem szégyellsz. Én mindig utáltam a mekis kaját, akkor már inkább Black Cab, bár tény, hogy nem olcsó, de x havonta, ha hamburgert akarok, és nincs kedvem csinálni, sokkal inkább az.

De ha mekire van igényed, mint mondták, bele lehet kalkulálni. A salátáik viszont borzalmasak, és még jobban tocsognak a kalóriában. Azt meg aztán tényleg sokkal jobb otthon csinálni.

2020. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Egy darab nem fog látszani, nyugodtan edd meg, belekalkulálható szerintem simán.
2020. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!