Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napközben normálisan ettem,...

Napközben normálisan ettem, erre este megettem egy egész (400g) fonott kalácsot.... a felénél teljesen rosszul éreztem magam, de a bűntudattól vagy mitől, hogy mostmar ugy is mindegy, megettem a másik felét is. Ezeket hogy lehet kivédeni?

Figyelt kérdés

Nagyon feszült vagyok, ez a baj, viszont az okot nem tudom megszüntetni....

Nálatok nincs ilyen?

Azt érzem hogy csak egyre gurulok le a lejtőn :( most elmegyek kutyátsétaltatni, de nem lesz túl sok mozgás az se....

A suli online lesz, a munkam meg csak kialakuloban de online.... egyedul vagyok sokat. Nem erzem jol magam.

Alapvetoen sikeresen tartom a keretem, de jonnek ilyen idoszakok, es elrontanak mindent....


2020. szept. 9. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Nyami, az nagyon finom lehetett.

Ha megveszed akkor ott a lehetőség a megevésre.

Lehet,hogy az életeden kell változtatni!

2020. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha már lúd, legyen kövér, remélem egy tejszínhabos főzött kakaót is totál hozzá, úgy az igazi 😃
2020. szept. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez kialakuló félben lévő bulímiának tűnik. Nálam is így kezdődött. Ne feszülj rá túlságosan a dolgokra. Megetted, egészségedre. Majd holnap ügyesebb leszel és nem eszel félre, pont. Foglald el magad, hogy ne az étkezésre koncentrálj. Olvass, főzz, menj el sétálni, biciklizni, nézz meg egy sorozatot stb.
2020. szept. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz sokat egyedül lenni, találkozz barátokkal, vagy keress valamilyen csoportos elfoglaltságot (pl. kutyás kör, csoportos edzés).

Egy ilyen esettel nem rontottál el semmit. Ne légy annyira szigorú magadhoz, és nem jó az a hozzáállás sem, hogy "most már mindegy".

Megelőzni talán úgy lehet, ha nem veszel ilyeneket, de tartasz otthon valami egészségesebb finomságot, amit szeretsz és amiből nem fogsz egyszerre sokat enni. Én pl. majdnem minden nap eszek egy kocka étcsokit, néha hozzá 1 marék kesudiót vagy másmilyen magot. Ennyinél simán meg tudok állni, nem úgy, mint régen a Milka csokival: csak pár kockát akartam enni, de valahogy mindig elfogyott az egész tábla...

Néha csinálok chia pudingot vagy turmixot bogyós gyümölcsökkel, ezek is nagyon finomak, de sokkal több hasznos anyag van bennük, mint a kalácsban.

2020. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!