Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplálás tényleg hatásos?

Koplálás tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
A nővérem nekem azt mondta hogy koplalással fogyott, viszont mellette edzett is és nem jöttek vissza rá a kilók... Nem is teljesen koplalás inkább olyasmi diéta amiben kevesebbszer esznek. Nekem is beválna ez a módszer? Szerintem olyan 10-15 kilótól kéne megszabadulnom.

2020. okt. 30. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Te azt se tudod miről beszélsz.

A koplalàs meg a kevesebbszer evés szerinted ugyanazt jelenti?

2020. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A koplalás hatásos, csak egészségtelen, ráadásul kontraproduktív. A fogyáshoz az kell, hogy kevesebbet egyél, nem kevesebbszer. Szokj le az üdítőkről, kicsi keksz, csoki, chipsz eszegetésről. Egyél sok zöldséget, kevesebb kenyeret, péksüteményt, tésztát, krumplit stb. Kezdj el mozogni heti 3-4 alkalommal.
2020. okt. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 FoxtrotLidérc válasza:
100%

2-esnek teljesen igaza van, sajnos tapasztaltam. Próbáltam koplalni, hogy lefogyjak. Egyrészt a medencém "védőhájai" tűntek el elsőként, összeszakadtam, és az ülőidegem becsípődött. Másrészt, amikor már nem koplaltam, eszeveszett sebességgel jöttek vissz rám a kilók. Az a heti három-négy mozgás kell - hogy ne szakadj össze.

Ja! Az ún. filmes nasikra is van alternatíva. Kígyóubi, karalábé, fekete retek felszeletelve, házi hummusszal. A hummuszt pofátlanul egyszerű elkészíteni, és ad annyi zsiradékot, amennyi feltétlenül kell. Ha a hummusz nem opció, van ezer más alternatíva hüvelyesekből. :)))

2020. okt. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy akinek korábban a nővére "víztől fogyott"? Ne haragudj, de téged a nővéred hülyére vesz. Koplalás vagy kevesebbszer evés, nem mindegy. Viszont ugyanakkora hülyeség. Kalória kalkulátorral ki tudod számolni mennyit kell enned ahhoz, hogy fogyj. Ennyire egyszerű.
2020. okt. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Dietetikus felkeresése, életmódváltás, edzés, az hatásos, a koplalás nem, nem hatásos és nagyon veszélyes is lehet, össze lehet esni ha vércukor szint hirtelen leesik stb.
2020. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem az időszakos böjtre gondolsz? Általában úgy szokás, hogy 16 órán át nem eszel, 8 órán keresztül ehetsz. A gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy a 3 főétkezésből kihagyod a reggelit vagy a vacsorát. Van, akinek szuperul működik, és van, aki csak rosszul lesz tőle. Igazából minden fogyókúrának az a lényege, hogy kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyit felhasználsz.
2020. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne koplalj, inkabb a kaloriakat szamold.

Ennyi a “nagy” titok.

Siman megehetsz egy tabla csokit egy fel pizzaval, ha elmesz 2 orat kocogni, azzal kb lenullazod a kaloriabeviteled

2020. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló nem én vagyok aki feltette a víz ivos kérdést.


Mindenkinek köszönöm a választ. Csökkenteni fogom a bevitt szénhidrát memmyiséget.

2020. okt. 31. 11:00
 9/13 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném megkérdeni hogy hol nézegessek hogy napi mennyi szénhidrát illetve kalória bevitel kell egy egy étkezésre? Néztem egy pár oldalt de más adatokat írták. Olyan oldalra gondolok aki ténylegesen valós adatokat ad meg. Bocsi hogy ennyi kérdésem van de nem vagyok jártas ebben a témakörben.
2020. okt. 31. 16:06
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 Na ezért kellene dietetikus. Ő személyre szabott étrendet ír neked.
2020. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!