Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő lenne reális?

Mennyi idő lenne reális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Június óta életmódot váltottam. 157cm 80-81 kilóról indultam. A mai nap 69 kilót mutat a mérleg. Nagyon örülök az eredménynek! Nem vagyok telhetetlen, de remélem 57 kilóig meg sem állok. Figyelek az étkezésemre, 1500 kalóriát eszem egy nap. Voltak azért kisebb kilengéseim, illetve stagnáltam is. Szeptember közepén voltam utoljára rendesen edzeni, futni. Azóta csak itthon csinálok gyakorlatokat. El megyek futni megint nem sokára, hiányzik az a kellemes érzés. Szerintetek futással, és normális étrenddel még mennyi idő lehet az álom súly : 57kg?


Eddig: Június- December: kb. -12kg


2020. dec. 14. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb áprilisban érnéd el, mert egy idő után lelassul a fogyás (személyesen megtapasztaltam). De sok szerencsét! Nagyon remélem, hogy eléred az "álmodat". Emelem kalapom, hogy ennyit le tudtál adni.
2020. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felesleges időkorlátokat szabni, vagy ilyesmiben reménykedni. Annyi időbe telik amennyire a testednek szüksége van, ráadásul a fogyás sose lesz egyenletes, lehet még stagnálni is fogsz párszor, ezeket a dolgokat nem nagyon lehet kiszámolni,.

Eleinte én is agyaltam azon, vajon mennyi idő lesz lefogyni, most már így 21 hónap és -73 kg után nem érdekel, csak élvezem az utat.:) Sokkal jobb így, mióta elengedtem a görcsösséget.

2020. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!