Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok ilyen esetben?...

Mit ajánlanátok ilyen esetben? Nem akarok drasztikus fogyókúrát, csak jó lenne kicsit fogyni.

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan a súlyomat, de rám férne a fogyás. Nincs igazából gondom a teltebb alakommal, de most úgy vettem észre, hogy eléggé elszaladt velem a ló, főleg így nyáron. Azzal el tudok érni valamit, ha nagyon minimálisra csökkentem az édességmennyiséget (eddig túl sokat ettem)és kizárólag vizet iszom? Ezen kívül mit ajánlotok? Rendesen szeretnék étkezni, csak valahogy kevesebbet és egészségesebben, de a párolt zöldségek, főzelékek, mindenféle "magok" elég távol állnak tőlem. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.

16/L


2010. aug. 12. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
S P O R T ! ! ! ! !
2010. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ahhoz se igazán fűlik a fogam, de muszáj lesz. Például?
2010. aug. 12. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:

egyél azt amit eddig csak kevesebbet, és hagyd el a zsíros kajákat és a kenyeret

egyél sok zöldséget és gyümölcsöt akár nyersen is plusz fehér húsokat egyél

[link]

én most ez alapján szeretnék fogyni és erősíteni magam

most az első hét utolsó napjánál járok és világ életembe utáltam futni de most azt kell hogy mondjam hogy jól esik :)

2010. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"egyél azt amit eddig csak kevesebbet"


Ez a lehető legrosszabb, amit csak tehet. Ha a szarból is csak keveset eszik annak jó vége nem lesz. Inkább egyen amennyire szüksége van minőségi tápanyagokból.

2010. aug. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Természetesen nem szándékozom azt enni, amit eddig, de nem is akarok drasztikus változást.
2010. aug. 13. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!