Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek elrontom ezzel?

Szerintetek elrontom ezzel?

Figyelt kérdés

itt a hétvége, egész héten fogyóztam... de most nem fog menni hétvégén muszáj a napi három kaja.Ha nem eszek csak mindenből egy picit visszahízom az előző héten leadott 1.5 kilót?édesség kizárva.

mozgok is. még fogynom kell 5 kilót min.

14/L (172/53kg)


2010. aug. 13. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:

te hülye vagy.

-ilyen fiatalon nem szabad fogyókúrázni

-már sovány vagy

-meg is érdemled hogy hízz de idióta fogyókúrát követsz

-undorodom az ilyen fiatal lányoktól akik már elbsszák az életük :S

20/F

2010. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Szerintem nem,ha odafigyelsz hogy miket eszel és természetesen a mennyiségre.

Én úgy fogyok hogy mindent eszek,mindent,még sütit is.

Napi 4x eszekcsak kisebb mennyiségeket,sok zöldség,gyümölcs. Kenyeret csak reggelire eszek.

Mondjuk így sincs 1000kcalánál több,de mondjuk 153nál nem is vagyok több)

Naponta 1órát sétálok,rubint réka 40perc,és 30perc intenzív kocogás.

2010. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

na hát az első válaszolónak teljesen igaza van

nagyon hülyeséget csinálsz ráadásul tönkre teszed a szervezeted is

amúgy is kéne a napi 3 étkezés vagy még több is csak a mennyiségen kell változtatni nem pedig napi 1x enni

2010. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

172 cm-esen és 53kgosan nem hinném hogy kövér vagy..

Inkább tornázz és egyél normálisan, keress valami sportot, attól szép feszes leszel, ne fógyózz.

Napi min.3-4x egyél. Reggelit sose hagyd ki!

"Reggelizz úgy mint egy király, Ebédelj mint egy polgár, Vacsorázz mint egy koldus" Ezt az elvet kövesd.

Tízórai meg uzsonna pedig lehet 1 kis szendvics(nem fehér kenyeres!) vagy gyümölcs, joghurt..


Többször egyél kevesebbet de mindenből!

Túl cukros/zsíros ételeket kerüld(pl csoki,chips,szalonna..)De egyél mindenből rendesen.


Hidd el teljesen normális a súlyod, persze ezt igy látatlanban mondom, de tuti hogy nem vagy kövér..


Sok sikert az életmódváltáshoz.


14/F.

2010. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit hogy nehogy 1200 kcal alá menj!Sőt!

TE még fejlődsz, alakul az alkatod a tested mindened!

Lehet még nyúlni is fogsz szóval egyél rendesen, nehogy aztán meddő legyél vagy megállj a fejlődésben.


Előző voltam.

2010. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy most jól kiszúrsz magaddal? Mi az, hogy muszáj napi 3 kaja? Otthon vannak a szülők? Eddig hazudoztál nekik, hogy eszel rendesen?

Nem leoltásnak szánom, de inkább egyél rendesen és sportolj mellette. Én is ezt teszem. Nem kell sok sport. Én mivel egy viszonylag kicsi városban élek, gyalog megyek mindenhova, még a 4 km-el messzebb lévő üzletbe is.. Emellett heti max. 2-3szor megcsinálok egy Rubint Réka videót, ami nekem tökéletesen elég. Így egész jó alakom van, nem vagyok petyhüdt. 176cm/63 kg vagyok, 18 éves lány létemre. (Igen, tudom,, most neked ez irtó sokra tűnik, de egyáltalán nem az)

Nekem is volt olyan korszakom, hogy én most lefogyok 55re, mert az a trendi. De szerencsére feladtam pár nap múlva. Nem éri meg minden nap rosszkedvűnek, morcosnak lenni az étel hiánya miatt. Mellesleg a fiúknak is bejön, ha meghívnak egy hamburgerre vagy fagyira, egyből elfogadod az ajánlatukat és nem affektálsz :)

2010. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23:03.. naná hogy! végre egy értelmes lány is idetévedt :) (első voltam)
2010. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!