Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek túlsúlyból sikerült...

Valakinek túlsúlyból sikerült a "lapos" has?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy nagy felesleggel indult,"nagy"hassal,akár nőként akár srácként.

A sima fogyással vesztettetek sokat a hasból és mondjuk elérte a majdnem lapos hatást?Itt nem a teljesen lapos/kockás modell hasakra gondolok mert szerintem annak elérése rendkívűl nehéz.(Több órát ráedzeni,ami időhiánnyal napi szinten nehéz például).


Hanem így arra gondolok,hogy mondjuk fogytatok 10+kg-t és látványosan kissebb lett a hasatok?


Én már fogytam 7kg-t,és mivel nálam elég nagy túlsúlyról van szó(Jelenleg vagyok 81)Ezért éna hátamból tapasztaltam fogyást,hasból nem igazán.



Ha fogynék mondjuk 12kg-t még akkor szerintetek "normális" hasam lehetne vagy maradna ilyen nagyon husi alakra?



2021. jan. 5. 19:36
 1/3 anonim válasza:
77%

Hely fogyás nincs, tehát minden zónából fogsz lassan fogyni.

Csinálj egy előtte utána képet oldaról meg szemből, és 8 hét után hasonlítsd össze.

2021. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Nem marad ilyen husi, ha egészségesen fogysz és a bőröd is feszesedik veled együtt. Nem írtad hogyan fogytál, én ezeket tudom tanácsolni:

Fogyassz bcaa-t

Reggelire ébredés után egyből 1 kk útifűmaghéjjal kevert víz, és csak utána igyál kávét, reggelizz

Naponta 2,5 l víz

Több órás edzés helyett fél órás h.i.i.t edzés, ez megtartja az izmot és zsírt éget, felesleges több órát edzeni

Iktasd ki a stresszt, akik sokat stresszelnek többet híznak hasra

Az étkezésed fő eleme a zöldség legyen, pl tányérmértékkel így: a tányér fele zöldség, negyed rész fehérje, negyed rész szénhidrát

Minimalizáld a tejtermékek fogyasztását

Vacsira már ne egyél szénhidrátot, de hús, zöldségeket nyugodtan és kell is

Csinálj egy probiotikum kúrát

Most ezek jutottak eszembe, persze ha ismered akkor bocsi..

Nekem császármetszés után kialakult egy pajzsmirigy probléma, lett egy plöttyedt kötényhasam és 92 kg lettem, nagyon ronda volt, most 66 kg vagyok, szép lett a hasam, a heg felett van egy pici kitüremkedés, de teljesen jó így, szóval nem lehetetlen a szép has. Ha hasra edzel javaslom a haskereket, de nem kell naponta hasazni.

2021. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

A stressz kiiktatása nagyon nehéz mert,én eléggé szorongásos vagyok, ezt úgy értem hogy hiába megyek mindennap 11éve ugyanazzal a busszal,rendesen stresszelek minden apró dolgon/kétszer megnézem hogy meg e nyomtam a leszállás jelzőt,meg sokszor hogy nem e mentem túl.

De tényleg köszönöm a válaszokat!

2021. jan. 6. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!