Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leküzdeni ezt az...

Hogyan lehet leküzdeni ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Minden étkezés után édeset kívánok, akkor is ha épp eleget ettem, vagy tele vagyok. Aztán ha megengedek magamnak pl egy kocka csokit, hiába pont elég, még kívánom, megeszem aztán megint sósat ennék és így tovább. Az a sejtésem hogy ez vagy valami vércukor dolog lehet vagy valami pszichés falási zavar, egyébként vérkép alapján egészséges vagyok. Azt olvastam hogy magas fehérjebeevitel segíthet ezt csökkenteni de nekem nem nagyon használt. Van-e valami más ami okozhatja? Vagy valami amit kipróbálhatnék ellene. Persze tudom ez legfőképp fejben dől el, és akaraterő kell hozzá de kezdem azt érezni hogy áll mögötte valami más is azon kívül hogy egy akaratgyenge foskalács vagyok
2021. jan. 19. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, cukrot akkor kívánhat az ember, ha nincs elég magnézium a szervezetében. Egy magnézium kúrát megér. Legközelebb ha cukrot kívánsz, egyél meg egy banánt inkább :D

Ha valamit kívánsz, akkor előtte érdemes meginni egy nagy pohár vizet, hogy tényleg valami hiányzik, vagy csak egyszerűen éhes vagy. Mert az, hogy utána meg sósat akarsz enni... nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy csak éhes vagy és kell egy komfort az édességen keresztül. Jobban oszd el a napi étkezéseket, hogy kevesebb "üres járat" legyen, amikor megéhezhetsz. Attól mert diétázik az ember, még nem kell éhesnek lennie.

2021. jan. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kérdező, uyganebben a cipőben járok, mint Te.
2021. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!