Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam az agyamat a...

Hogyan állítsam az agyamat a diétára?

Figyelt kérdés
Hogy állítsam az agyamat a diétára úgy, hogy ha például valami olyat eszek akkor hogy bűntudatom legyen? Vagy hogy jobban oda figyeljek a diétára?

2021. jan. 31. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Te nem tudod erőltetni a bűntudatot, az magától alakul ki..
2021. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem meg nem jó, ha bűntudatod van az evéstől. Étkezz az esetek 80 százalékában jól, és edd meg bűntudat nélkül azt a szelet pizzát, vagy popcornt a pároddal filmezés közben. Lényeg az egyensúly, és a mértékletesség.

Tapasztalatból beszélek, én 22 kilót fogytam, és soha nem éreztem rosszul magam attól, ha pl elmentünk a barátnőimmel ebèdelni, vagy fagyizni, és marha jó ízüen ettem azt a lángost a strandon.

2021. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Maximálisan igaza van a 2-esnek, a bűntudat egyenes út az étkezési zavarok kialakulásához, ne csináld ezt magaddal. Azt erősítsd, hogy az egészséges ételekkel megtiszteled a tested és jót teszel vele. Néha pedig nyugodtan edd meg, amit csak megkívánsz.
2021. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!