Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi update 1es kódú ételekke...

Norbi update 1es kódú ételekkel való fogyás?

Figyelt kérdés
Van olyan köztetek aki kizárólag 1es kódú élelmiszereket evett, és fogyott?Mennyit?És mennyi idő alatt?
2010. aug. 17. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én anno igen! 18 kg-ot fogytam. De sportoltam is heti 4x. Szerintem a mozgás elengedhetelen. Nem is látszik szerencsére a bőrömön!
2010. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogytam vele kb. 20 kilót. De igazából ilyenkor azért fogysz, mert nem a sütemények, zsíros kaják tartoznak az 1-es kódba, hanem a lightosabb kaják. Szal, bármilyen más diétával is el lehet ezt érni. Amúgy szerintem nem rossz, de nekem elegem lett abból, hogy változnak a kódok. Pl. régen a teljes kiörésű termékek 2es kódúak voltak, amióta megjelent Norbika update 1 "csodalisztes" kenyere, azóta a tk kenyér átkerült a 3as kódba, vagyis kb. tiltólistára. Az egész marketingfogás.
2010. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. válaszoló.. hm.. igazad van! de én nemrég annyira tiszteltem Norbit, a módszert, de most.. hát jobb nem becsapni magunkat.
2011. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!