Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egy gramm se ment...

Mit tegyek? Egy gramm se ment rólam le pedig 2 hétig koplaltam! Milyen FOGYÓKÚRÁK-at tudtok még?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én a LEVEL diétát néztem ki.Keress rá ha érdekel.
2010. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
sport és normális étrend ;)
2010. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nahát. ebből is látszik hogy HÜLyE AKI KOPLAL. most megérdemled, miért nem lehet megérteni hogy sport+normális evés=egészséges fogyás..?
2010. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Semmi értelme az ilyen sztárfogyókúráknak, vagy a káposztaleves féle baromságoknak. Nem 2 hétig vagy 3 hónapig kell fogyókúrázni, ha meg akarod tartani a súlyodat, hanem életmódot váltani. Alapvetően diétásan enni, kiiktatni a cukros, fehér lisztes termékeket, sovány húsokat enni, natúr gabonát, zöldséget-gyümölcsöt. Mindezt napi 5-6szori étkezésben!
2010. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

éppen ezért nem ment le rólad semmi,mert koplaltál.

ha kicsit utánaolvasol, beleakadsz okos dolgokba: ajánlanám a fitway.hu és a bodybuilder.hu oldalakat.

A gyomor tartalma 3 óránként kiürül, és éppen ezért ha te ritkábban eszel, a szervezeted úgy érzékeli,hogy nem jut elegendő táplálékhoz, és raktározásba kezd. ez a koplalással INTENZíV raktározást jelent.

ezért nem hüyleség, hogy egyél egy nap 5x 6x is akár, de mértékkel... nehéz eleinte, de utána rá fogsz jönni,hogy igy mivel mindig lesz valami a gyomrodban, jól is laksz,de túlzottan telitettség érzeted nem lesz, és fogyni is tudsz.

ha netán ezt tovább fojtatod, számíthatsz fogyásra, de izomból.. a kis háj az ugyan úgy ott fog fityegni. és ha egyszer megjön az eszed,emiatt az izomevszteség miatt fogsz lassabban fogyni..

2010. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*ly
2010. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Bocs az OFF-ért,de ez már olyan unalmas,hogy napi 5-6x evés stb.Ez mind szép és jó amit leírtok,de ahhoz egész nap otthon kell,hogy legyél,vagy valami nagyon kényelmes munkahelynek kell lennie,hogy ezeket betartsd.Nem akarok okoskodni,de én reggel 4-kor kelek,1-ig dolgozok(néha 7-ig) egy egyszemélyes üzletben,és annak is örülök,hogy ha WC-re be tudok menni.Szóval ez idő alatt,ha egészségesen étkezem már 3x kellett volna ennem,de emellett örültem ha reggeli kávámat meg tudtam inni,meg egy bekapni egy falatot.Szóval ilykor hogy étkezzek helyesen?
2010. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

16:57-es

nyilván, ezt nem mindenki tudja megoldani, de lenne az ideális.

Aki esetleg ritkábban tud enni, az válasszon minőségibb ételeket,és akkor fordítson nagyobb hangsúlyt a mozgásra.

ez van sajnos, semmi sincs ingyen.

2010. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Egyrészt nem mindenki dolgozik hajnali 1ig. Hanem általában 8tól- 5ig. A másik, hogy arra bezzeg van mindenkinek van ideje, hogy megegyen egy szelet csokit. Utána meg nem érti, hogy miért is nem fogy, pedig ő "nem eszik semmit". A csoki vagy nasik helyett meg lehet enni 1 almát. Senki nem azt mondja, hogy az 5-6 étkezés 3 fogásos menü kell hogy legyen.
2010. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

16:57 Főzöl magadnak otthon, vagy iszol turmixokat... Ott van előtted egy pohárban, és néha beleiszol whuuuu tényleg nagy tudomány...


Csak nem akarásnak nyögés a vége.

2010. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!