Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mandula tejes kakaót lehet...

A mandula tejes kakaót lehet inni fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

sziasztok, az lenne a nagy kérdésem hogy fogyókúra közbe ihatok e naponta egy 3dl Alpro mandulatejet kakaós ízesítéssel,

100ml enként van benne 5gramm cukor,

a zsír meg a kalória meg a szénhidrát kevés és kalóriába belefér, de vajon az a 15gramm cukor az baj?



2021. márc. 18. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Bármit ehetsz és ihatsz ha belefér a napi kalória keretedbe
2021. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen persze ezt tudom, de a cukor érdekelne engem, mivel elvileg cukrot nem lehetne fogyasztani diéta közben? vagy rosszul tudom? és hogy az a 15 gramm a 300ml be az sok e az a cukor mennyiség?
2021. márc. 18. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Fogyás szempontjából mindegy, ha belefér a kalória keretedbe. Tudom hihetetlen, de nem a cukortól fogsz hízni. Ettől persze még egyáltalán nem egészséges.
2021. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de nem akarok sokat inni belőle egy nap maximum 300ml,

de nem fog az a cukormennyiség gátolni a fogyásban?

2021. márc. 18. 23:07
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Mit nem értesz azon, hogy ha belefér a kalória keretedbe, akkor nem fog? Ha nem fér bele, akkor nyilván fog. Vagyis igazából akkor sem a cukor fog átalakulni zsírrá, de ebbe kár belemenni. :)
2021. márc. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben köszi szépen, :)
2021. márc. 18. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azt csinálnám a helyedben, hogy vennék sima holland kakaóport, meg natúr mandulatejet, és megcsinálnám magamnak a kakaót... így is lenne benne valamennyi cukor, de szinte pontosan feleannyi.

Az ajánlások szerint egy nőnek max. 25 g hozzáadott cukrot kellene fogyasztani egy nap, szóval igazából a 15 g belefér, csak sajnos szinte minden feldolgozott ételben van hozzáadott cukor, és nagyon gyorsan nagyon sok összejön belőle úgy, hogy észre sem vesszük.

2021. márc. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cukormentes kakaóporba rakj por alapú édesítőt!
2021. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szójatejes kakaót is próbáld ki!:)
2021. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!