Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Online személyi edző?

Online személyi edző?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani olyan személyi edzőt, aki online is dolgozik?
2021. márc. 21. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Én.

Dennis Burjadjsdjs valami

Tari Ádám

meg a többi díszmajom

de nem hiszem hogy sokat érne... gondolj bele, skypeon guggolást oktatni?

2021. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem sokat érne. Kismillió appot letöltöttem, bekövettem szinte az összes edzős youtube csatornát és instát, bérletet is vettem online közvetített edzésekre, de nálam ez semmit nem jelent. Nem szeretek sportolni, nagyon sok mozgásformát kipróbáltam már és egyik sem nyerte el a tetszésem. Egyetlen egy dolog tud motiválni, ez pedig a társaság, a hangulat. Nekem arra van szükségem, hogy valakivel együtt sportoljak és kapjak ösztönzést.
2021. márc. 21. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Minden fejben dől el. Ha rendet tettél az agyadban, akkor minden sokkal jobban és könnyebben fog menni.
2021. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezen már régen túl vagyok. Éveken keresztül jártam pszichológushoz és pszichiáterhez, ennél nagyobb “rend” már kb. soha nem lesz az agyamban... Tudom mire van szükségem, ezt keresem. Kérlek válaszolj a kérdésre, ha tudsz! Ha nem tudsz, akkor sincsen semmi baj, de kéretlen válaszokra nincsen szükségem.
2021. márc. 21. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Váli Tamás
2021. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Qz nem opció, hogy keresel valakit, aki szintén edzeni akar? Akkor ugye lenne társaság, nem akarnád cserben hagyni, ha megbeszélitek, hogy péntek délután 5-kor együtt edzetek.
2021. márc. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben az időszakban, amikor elég nehéz helyzetben vannak az edzők, szinte mindenki vállal online edzést. Örülnek, ha van valami bevételük.

Eddig nem jártál edzeni? Mert akkor a termet megkérdezheted, melyik edzőjük vállalna téged. Akár csoportos online edzések is vannak.

Esetleg Facebook-on is körülnézhetsz, rengeteg edző van fenn, sokan bemutatkozó videókkal, ha valamelyik szimpatikus, ráírsz, hogy vállalna-e téged.

Amúgy egy csomó edző a mostani helyzetben saját lakásán is fogad edzésre.

2021. márc. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!