Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menstruáció kimaradás drasztik...

Menstruáció kimaradás drasztikus fogyókúra végett! Mit is értünk darsztikus alatt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt h koplal, egyértelmű.
2010. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is drasztikus,ha valaki zabál,és kihányja
2010. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

32kg minusznál tartok.Nem koplaltam.Szigorúan 2-3 óránként ettem/eszek.

Ma van pont egy hete hogy meg kellett volna jönnie.Terhes nem vagyok.Esetleg még a vesecisztával összefüggésben lehet?Több cisztás vesém van,és két napja görcsöl megint.De mikor neki áll fájni akkor már késett.Ja!És egy het 2-3 napig barnás,rózsaszines folyásom volt.

2010. aug. 19. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy súlyvesztésnél előfordulhat sajnos. Velem is ez volt anno. 2 évig kimaradt a menstruációm (mondjuk azt hozzáteszem, hogy anorexiával végződött a fogyókúrám, tehát én tényleg túlzásbavittem). Ezért fontos, hogy fokozatosan fogyj és, hogy minden tápanyagot bevigyél a szervezetedbe. A műtéttel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni. Ha legközelebb sem lesz meg normálisan, menj orvoshoz.
2010. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Illetve bocsi nem műtétet akartam írni, hanem cisztát.
2010. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Akkor most nem kell orvoshoz rohannom?

A cisztáimmal nem tudnak mit csinálni mert túl sok van ezért müteni se lehet.Kedves volt a doktornö.:)Azt mondta annyit tudok vele csinálni hogy legyen mindig nálam erös fájdalomcsillapitó.

2010. aug. 19. 16:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

várj szerintem még egy hetet, és utána menjél el dokihoz, ha nem jött meg

nekem is volt olyan, hogy majdnem 3 hónapig nem volt semmi, én tényleg drasztikusan fogyóztam, és párszor hánytam is :$:(

szerintem nálad az a gond, hogy fogyóztál, de ha nyugtalan vagy jövő héten menj el orvoshoz :) remélem nem lesz semmi baj, no para :)

2010. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én is koplaltam elég keményem és bár nekem megjött mindössze 2 napig tartott egyébként azt olvastam valahol, h ha egy bizonyos zsír % alá mész na akkor nem fog megjönni, mert az irányít szinte mindent!
2010. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!