Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka Alakreform - mi...

Rubint Réka Alakreform - mi van, ha nem update termékekkel csinálom végig a 30 napot? Van aki végigcsinálta a programot? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Megvettem az alakreform magazint, és szeretném végigcsinálni a 30 napot. Viszont mi van akkor ha update liszt helyett teljes kiőrlésű lisztet, update almalé helyett simát...stb. fogyasztok? akkor nem ér semmit az egész? Egyszerűen nálunk beszerezhetetlen a legtöbb ilyen termék, és még ami van, az is iszonyatosan drága. Fogyni nem igazán szeretnék, csak egészségesebben táplálkozni, formásodni.

Van aki már végigcsinálta ezt az Alakreform programot? Tapasztalatok?


2010. aug. 20. 10:31
 1/2 anonim válasza:
Én is most csinálom! :) Ma van a 3. napom...de van olyan izomlázam :) Én sem tudom mindenből az update terméket megvásárolni, ezért helyettesítem. Szerintem túl sokban nem fog változtatni... Ha tényleg végigcsinálod meg lesz a látszata! Sok sikert hozzá, és kitartást! :)
2010. aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

update liszt helyett Diabestar liszt (a teljes kiőrlésű nem jó)

update almalé helyett nem jó semmiképp a sima, mert nagyon sok benne az egyszerű cukor, igyál ásványvizet

interneten beszerezheted az alapanyagokat, vagy helyettesítsd cukormentessel

jó a program, csak a végén ne hagyd abba, csináld tovább

2010. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!