Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyanan tudnek lefogyni?

Hogyanan tudnek lefogyni?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok 166 cm es 65 kg korul. Olyan 58 koruli szeretnek lenni. Eros csontozattal rendelkezem valamint a plusz kilok a karomra es a mellemre jonnek. Izmosodni is szeretnek e mellett es popsit formalni ugyanis az nem nagyon van. Hogyan kezdjek neki?( eloszor a plusz kilokkal torodjek e vagy az alakformalassal) Heti hany edzest ajanlotok? Naponta hanyszor ajanlott enni? Az a baj hogy egyaltalan nem ertek a temahoz azert is kernek itt segitseget.
2021. ápr. 12. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Először a túlsúllyal törődj!

Heti 3-5 edzést ajánlok.

Naponta 3-5 alkalommal ajánlott enni.

Napi 1200 kalóriát javaslok, és legfeljebb 2 kg fogyást havonta.

2021. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Miért húztátok le annyira #1 kommentjét? Pontosan ezt kéne tennie a napi kalória adag kicsit kicsi én inkább 1500-1700 kalóriát mondanék
2021. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Napi 1200 kalóriát javaslok, és legfeljebb 2 kg fogyást havonta."

Ne haragudj, de te magadtól vagy ilyen hülye, vagy segítenek benne?

Kérdező, nekem pontosan ugyanezek voltak a paramétereim. Most vagyok 58 kg.

Edzek saját testsúllyal és kis kézisúlyzókkal, heti 5 alkalommal 1 órát. A napi bevitelem ezeken a napokon 1800-1900 kalória, pihenőnapokon 1600 kalória körül van.

Figyelek a fehérjebevitelemre, az elegendő alvásra, ivásra, ezek fontosak.

A kaja részről gondolom nem kell külön írnom :)

Ekkora "felesleggel" már nyugodtan edzhetsz, ez nem sok felesleg. YouTube-on nagyon jó videók, komplett programok vannak, kezdőknek is és haladóknak is, válassz egy szimpatikusat.

2021. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt modnom #3. #1 kevés kalóriát írt.
2021. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek!❤️
2021. ápr. 12. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!