Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Voltatok már kavitációs...

Voltatok már kavitációs zsírbontáson? Mi lett az eredmény? Hány alkalommal voltatok?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy csak olyanok írjanak, akik részt vettek ilyen kezelésen. Egyéb kívülálló véleményekre - olyanokéra, akik nem voltak, de szerintük ez hülyeség, stb - nem vagyok kíváncsi! Köszönöm szépen!
2010. aug. 23. 12:26
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Szia,én 2 kavitációs zsírbontáson voltam,mind a kétszer a hasamat kezelték.30 perces a kezelés,és utána kaptam nyirokdrenázst is-az ilyen csizmaszerű valami,amibe belebújok,a zippzárt felhúzzák,és masszírozzák a test alsó részét úgy,hogy áramlik a levegő ki és be.

Mérés alapján a hasamról másfél centi ment le az első kavitációnál,és a másodiknál pedig 1 cm.Semmi változást nem érzek,a gatyáim ugyanúgy szorítanak mint előtte,a szalonban pedig azt mondták,hogy nagyon szépen lement a hasam(persze,hát mi mást mondanának?) Betartottak az alapszabályokat,a kezeléseket követő 3 napban megittam 5 liternél több ásv.vizet,szénhidrátot lecsökkentettem,stb...stb....+ ezt a 2 kavitációt kiegészítették 13 alkalmas New Life Venus kezelésekkel,mikor is áram megy a hasamba,nem fájdalmas,de azt se mondhatom,hogy élveztem.Ma járt le a 13.-dik alkalom,és 5 centivel kevesebbet mért a csajszi a hasamon,és a combjaimon 1-1 centis változás van.Hát mit mondjak,nem vagyok meggyőzve.

De a kavitációra visszatérve,nekem egyáltalán nem fájt,csak nagyon pici szúrkálásokat éreztem,ahogy a kezelőfejet körkörösen mozgatták,és a fülemben végig éreztem a ciripelő hangot.a kavitáció alkalmankét a nyirokdrenázzsal együtt 12.000-be fájt.A Venus New Life pedig 3x 33.000 Huf ba.Hát nem érte meg nekem,azt kell mondjam.De biztos van,akinek megéri,és jobban meglátszik az eredmény.

2011. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha érdekel titeket a téma itt mindent megtaláltok róla:

https://www.youtube.com/watch?v=8c8MqAhlqaU

2014. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!