Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudnék szeptember...

Mennyit tudnék szeptember 5-ig még fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!40 kg súlyfelesleg volt rajtam,egy betegség miatt híztam meg pár éve.Januárban életmódváltásba kezdtem,szerencsére rendbejöttem fizikálisan annyira ha lassan is de elkezdtem sportolni,most már napi 3 órát mozgok(futás,bringa,torna),emellett egészségesen étkezem(nasi nincs,na jó ma egy szelet a szülinapi tortámból,nem hagyhattam ki:))eddig 25 kg-tól szabadultam meg,még 15 hátra van..Szerintetek szeptember 5-ig mennyit tudok még lefaragni,nem koplalni akarok..szeptember 6-a lehet fordulópont lesz az életemben..köszi a válaszokat! 20/L
2010. aug. 23. 15:35
 1/4 Prímás Lancelot ***** válasza:
Pontos választ azt nem tudok adni, de az, hogy a 40-ből lefogytál 25-öt az "istenkirály". kb. Szerintem ne siess sehova szept 5 vagy december. tök mindegy. Haladj tovább úgy ahogy eddig is.
2010. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én almaecetes vizet iszom reggelente étkezés előtt.a mozgást nem tudtam sport formájában beiktatni,mivel szoptatok.1,5 hónap alatt ment le 5 kg.Remélem,tudtam segíteni!

Sok sikert!

2010. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!persze nem sietek sehova,nem is akarok semmit megváltoztatni,nehogy elrontsak valamit,mert azt hiszem most végre jó úton vagyok:)Kedves második válaszoló!most néztem meg almaecetem van itthon,erről még nem is hallottam,szerintem kipróbálom,de mennyit tegyek mondjuk 2 dl vízbe?nem akarom "túladagolni" magam:D egy kiskanál esetleg?
2010. aug. 23. 16:43
 4/4 anonim válasza:

2. vagyok.

Egy evőkanálnyit tegyél a vízbe.Ne várj valami fincsi üdítőt...:D bár én már úgy fogom fel:) hideg vízzel iszom,s megszoktam.Találsz róla sok dolgot,ha beírod a google-ba.Persze ellenvéleményt is.Ártani akkor sem árt!

Sok sikert!

2010. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!