Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Időszakos böjtöt ki próbálta...

Időszakos böjtöt ki próbálta már? Mennyi idő alatt hány kg-ot sikerült fogyni?

Figyelt kérdés
Ha vannak tapasztalataid, akár pozitív akár negatív, kérlek oszd meg velem. Akár privát üzenetben is. Köszönöm!

2021. máj. 21. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Hatásos, fogytam vele. Szénhidrát szegény ételeket fogyasztottam, kalóriadeficitre figyeltem. Nem voltam éhes mellette, semmi bajom nem lett tőle mert okosan csináltam. Mellette edzettem is. Nekem bevállt, biztosan fogom még csinálni a jövőben. Arra figyelj hogy ne koplalj mert könnyen falásroham lehet belőle a végén.
2021. máj. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Hatásos, de csak akkor, ha megvan a kalóriadeficit!!! Viszont ha az megvan, akkor meg teljesen mindegy, hogy időszakos böjt, vagy sem. 200 nap, 19 kg mínusz.
2021. máj. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Időszakos böjt nem fogyókúrás módszer, simán lehet az evési ablakban is sokat enni.


Több ilyen kérdés is volt, olvass vissza bátran:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=id%C5%91sza..

2021. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha fogyni szeretnél, ugyanúgy számolnod kell a kalóriákat.

Időszakos böjtölni azért éri meg, mert ezzel a módszerrel fogyás során kb 10% izmot veszítesz, szemben a hagyomànyos 3-5 étkezéses módszerrel, aminek során kb 25%-ot. Plusz böjtölésnél ott van az autofágia is

2021. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!