Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyfolytában ennék, mit...

Egyfolytában ennék, mit tegyek? Talán valami étvágycsökkentőt szedjek?

Figyelt kérdés
Van valami ötletetek, hogy mit tegyek? Egyszerűen mióta diétázom egyfolytában ennék! Ismerősöm szerint ki van tágulva nagyon a gyomrom és összébb kell szűkülnie, akkor lesz majd jobb. Lehet benne valami.. A rozstablettáról hallottam, hogy semmilyen mellékhatása nincs, és étkezés előtt bevéve telít. Igaz ez?
2010. aug. 27. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az is kérdés, hogy miből áll a diéta..ha napi egy alma, akkor nem csodálom, h ennél...
2010. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
foglald el magad!!! most is a gép előtt ülsz és az evésen agyalsz. menj el sétálni, látogasd meg a barátaidat, vagy bármi csak ne unatkozz. egyébként meg ha régen sokat ettél akkor most lehet hogy tényleg azért vagy éhes mert kevesebbet eszel. de erre nem az a megoldás hogy nassolsz, igyál sok folyadékot
2010. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem természetesen, hanem kiegyensúlyozott diétát csinálok, semmi csoda vagy sztárdiéta.Egyszerűen lecsökkentettem a szénhidrátokat, vagyis nem eszem pl cukrot, pékárút vagy zsírosabb ételeket, de több gyümölcsöt és zöldséget.
2010. aug. 27. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:
En etkezes elött almaecetes vizet iszom,telit.En is ugy voltam mint te.Most mar 6 utan nem eszem,es az ejszakai nassolsrol is leszoktam.
2010. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mióta diétázol? Lehet, hogy ha régebben sokat ettél, akkor kitágult a gyomrod. Annak idő kell, hogy megszokja az aktuális kajamennyiséget, és összeszűküljön. Én anno kb. 3 hét alatt szoktam meg, hogy kevesebbet eszem. Utána már nem nagyon voltam éhes, elég volt kisebb adag kaja is!
2010. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az jó, csak akkor azért vagy éhes!!!!

Ha nem eszel cukrot, lisztet, zsírt, ilyeneket, akkor éhes leszel.

Mivel hosszú ideje ezekből egy adott menyiséget ettél, ezért a szervezetet megszokta, hogy ezt megkapja, és ezzel úgymond számol is minden nap, hogy ezt beviszed! Mivel mostanság, csak gyümölcsöt, meg zöldséget eszel, ami ugyan arra jó, hogy megedd, de közel, vagy egyáltalán nincs bennük annyi cukor, zsír, liszt, szénhidrát, mint amennyit eddig ettél, így ezt a szervezetet hiányolja!!!

A hiányt pedig pótolni kell, ezért vagy éhes, mert rá akar venni, hogy edd meg az eddigi adagot! Próbáld meg lassan csökkenteni ezeket a menyiségeket, és fokozatosan kicserélni a gyüm-zöld kombinációra! Ha hirtelen teszed, meghülyül a szervezeted, és nem tud alkalmazkodni!!!

2010. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!