Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha éhes vagyok,...

Mit tegyek, ha éhes vagyok, pedig ugyanannyit eszem, mint eddig?

Figyelt kérdés

Három hónapja számolom a kalóriákat, mozgok heti 3-4-szer, sikeresen fogytam 5 kg-ot. Viszont néhány napja azt érzem, hogy folyamatosan éhes vagyok, pedig sok zöldséget eszem, figyelek a fehérjékre, és persze tartom a kalória keretemet. Eddig ezt nem tapasztaltam, viszont most étkezés után pár órával úgy érzem, mintha aznap még semmit nem ettem volna.

Mitől lehet ez, kit kéne tegyek ellene?



2021. júl. 23. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit szoktál még enni? Én pl. szeretem a zöldséget, imádok zöldséget enni csirkemellel, és úgy el is telít, de ha magában ennék zöldséget, akkor éhes lennék, mint a fene. De amúgy nekem is vannak ilyen napjaim néha, mikor bármennyit eszek, akkor is éhes maradok. De nem tart ez sosem örökké nálam, egy idő után elmúlik.


De igen, mi mást szoktál még enni? De amúgy szerintem neked is majd ez elfog múlni, nálam is vannak ilyen időszakok.

2021. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy? Mert a ciklus miatti hormonváltozások elég érdekes dolgokat okozhatnak, az, hogy éhes vagy, még tök normális dolognak számít.
2021. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így van, mostanába jobban kívanom az ételt. (eszek is 200 kalóriával többet, mint eddig) Sportal igyekszem kompenzálni. Való igaz, ciklustól is függ.
2021. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez, főleg a peteéréskor és menzeszkor figyeltem meg ezt magamon. Most éppen az ovulációs farkaséhségem van :D

Főleg ebéd után veszem ezt észre. Én ilyenkor egy pici nasit megengedek magamnak, mert addig úgyse nyugszok le... De utána nem csúszik szét a napom, ugyanúgy folytatok mindent, mint addig. Nem csinálok belőle ügyet, nem bántom magam, nem okoz már lelkifurdalást úgy, mint régen.

Nem vagyunk robotok, vannak vágyaink. Az a fontos, hogy egy ilyen eset nem szabad, hogy kizökkentsen a diétából.

2021. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túl alacsony az energiabevitel? Ha pl husit eszel zöldségkörettel ( nekem nagyrészt ez az ebédem), akkor turbózd fel némi zsiradékkal, az tovább fog laktatni. Nekem bejött. Kb 6 óra múlva szoktam megéhezni egy ilyen ebéd után.
2021. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Egyél görögdinnyét
2021. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
6. Dinnye? Kvázi cukros víz. Attól még éhesebb lesz fél, 1 óra múlva.
2021. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Gilisztás vagy

Vagyis lehet hogy bél gilisztád van. Mennyit jársz wc-re? Milyen a szék leted?

2021. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!