Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Régebben nagyon vékony és...

Régebben nagyon vékony és izmos voltam, (össz.49 kiló) de az utóbbi időben leereszettem. Hogyan tudnék fogyás nélkül izmosodni?

Figyelt kérdés
52 kiló vagyok, az alkatom tökéletes, de sajnos a hasam mégsem az igazi, hiányoznak a kockák :D és persze a karom is inkább lefelé dudorodik :( nagyon szeretnék újra izmos lenni, de nem szeretnék semmit sem fogyni! Ami nem olyan egyszerű, mert bármit eszem, nem látszik meg rajtam :S
2010. aug. 28. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok feherjet tornaval.
2010. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
abbahagytad a sportolást?akk iratkozz be újra vmire,fuss esténként,énis azt szoktam.csak 30-20percet futok és olyan 3km max.nem sok,de a lényeg,h lefárasszon:D meg az étrendedben,ha az édességeket,stb elhagyod,akk sztem könnyebb.:)
2010. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!