Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrába kezdtem. Kérdem...

Fogyókúrába kezdtem. Kérdem én hasonló cipőbe járóktól, milyen cukrot fogyaszthatok kávémhoz, teámhoz? A kávé még haggyán de a teát nem tudom meginni édesítőszer nélkül. Mit ajánlotok? Avagy hol kaphatok ehhez információt???

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én sima kristálycukrot teszek a kávéba, teába, fogytam már 15 kilót. Ja, nem ettől, hanem, hogy kevesebbet eszek és többet mozgok.
2021. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én steviát használok. Sokan nem szeretik a mellékíze miatt, de nekem nincs vele bajom, és 0 kalóriás, természetes anyag.
2021. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kávéba/teába tegyél cukrot, de a lehetö legkevesebbet, amivel még meg tudod inni, máshol meg kerüld el. Attól a 2-3 teáskanál cukortól nem fog megállni a fogyásod.
2021. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
86%
Semmi bajod nem lesz a cukortól ha mellette megfelelően mozogsz.
2021. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kalóriadeficited van, addig bármit.
2021. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, szacharinozok. Napi kettő kis pötty. Nem ebbe fogok belehalni, de fogyok is szépen, minden mást egészségesen eszem.
2021. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fogyaszthatsz mértékkel, de lenne egy megközelítésem, amit lehet érdemes lenne megfontolnod: én soha nem fogyasztok feleslegesen liszteset, cukrosat, szénhidrátdús kaját, ha nyitott a lehetőség az alternatívájára. Miért akkor ennék cukrot, mikor simán kiválthatnám másra? Például a reggeli kávémat cukor nélkül fogyasztom, viszont ha a kollégám hoz be cukros sütit a munkába, akkor inkább abból viszem be a napi adagot.
2021. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én xilitet használok. :) Eleinte érdemes vigyázni vele, és nem sokat alkalmazni, mert hashajtó hatású lehet egyeseknél. Bár amennyit egy kávéba teszel bele még bőven a limit alatt van, nekem sosem lett tőle semmi bajom.
2021. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!