Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha a fogyókúra...

Mit csinaljak ha a fogyókúra kereteben eleg alacsony kaloriat eszem, de nem vagyok ehes?

Figyelt kérdés

Le fog lassulni az anyagcserem?

Regebben keptelen kettem volna erre, hogy ennyire keveset egyek, de esku nem vagyok ehes. De tudom, hogy ez keves kaloria. Ki se merem ide irni, mert akkor mindenki tamadasba lendul.

Szoval nagyon taplalo dolgokat eszem es en ennek tudom ezt be. Csak hat mennyisegeket keveset. Tomjem meg magam? Voltatok mar igy?


2021. szept. 4. 09:40
 1/3 A kérdező kommentje:
*lettem
2021. szept. 4. 09:40
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez van,

Az anyagcsere lassulás "kiadási oldalon" látszik. (azaz nem tudsz/akarsz annyit mozogni mint előtte, fáradtabb vagy ...) ezért érdemes valamilyen "szervezett" mozgást beiktatni mert ott "feltűnőbb" ha megtörténik.

2021. szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőhöz, mozogj. Ha van rá lehetőséged, akkor a természetben, sokan mondják, hogy az nekik étvágyat csinál.
2021. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!